SAAB gerbejams

Tikrai rodys, garantuoju Taip Va manishkis: hashe.net/saab/vidus.jpg hashe

butent, kad tai yra realu. todel ir nekreipiu demesio i kritika, pats atvazinejau ir sita patirtis geriausia. Miestas- vln. ir i imti tilpo ir kamsciai, ir pvz gel. vilko gatve.

cia autopliuse radau tokio kaip mano sabo vidu autoplius.lt/lt.php/887;urlid;357347 manai ka nors tas displejukas rodys ??? Ne

o tas magas is USA trauks europietiksas stotis? kaip ten su bangom?

Na tu cia uzlenkei… geriau galejai nesakyti… Baisureikia aiskkintis…net nezinau

tai va aiskinkis jei dar ne velu…

Na tu cia uzlenkei… geriau galejai nesakyti… Baisureikia aiskkintis…net nezinau

Nzn kaip ten is tikro, bet maniskis magas rankiniu budu ieskant stociu neturi kokio nors “zingsnio” - dazni gali nusistatyti kuri tik nori. Amerikietiskuose maguose su radijom tame ir yra esme, kad jie turi radio dazniu paiekoje “zingsni”, kuris leidzia pasirinkti tik neporinius daznius, pvz 103,33. Man regis neturetu but problemu su originaliu magu. Reiks pas save dar karta paziuret kaip ten su tais zingsniais yra.

pakalbejau su protingais zmonemis ir jie mano kad techniskai jokiu skirtumu neturetu buti…fm’as ir amerikoj fm’as nebent pas juos akumai ne 12V, o 18V… Šypsena

techniskai pajungimo prasme tikrai jokio skirtumo nera, taciau vartotojui yra. kaip ir buvo mineta, JAV rinkai skirti magai nelyginiu desimtuju negaudo, tiesiog prasoka jas. taciau reikia konkreciu atveju bandyti, galbut kompu negamino kitokiu JAV rinkai.

Na del FM tai taip, bet mes siuo atveju kalbam apie radio bangu imtuva, ne apie pati FM dazni

nu ka silpni ant ziniu vadinasi tie tavo “protingi” zmones Juokiasi

snekejaus avizieniuose kur saab ir volvo varo sake buna ivairiai vieni magai programuojasi kiti ne kad gaudytu visas bangas…

Kaip kazkas ir minejo, negaudys lyginiu desimtainiu, t.y. negalesi klausyti tokiu radijo stociu kaip, hm, issireiksiu dazniais: 106.8, 106.2, 96.4 ir pan. Cha chaP.s. paguosiu, bet va koks 101.5 turetu groti Šypsena

jei cia tikrai tik programavimo klausimas, tai zaibo ratas turetu tureti softa perprogramavimui. bet as manau, kad jei jau buvo skirtumai, jie buvo pagal rinkas ir ne tik softwariskai.

tai kad kiek supratau jie avizieniuose irgi moka. bet kaip sakiau ne visi magai kodojuosi…

Cia kazkas diskutavo, del kuro sanaudu, tai va ka galiu pasakyti is savo patirties: turiu Saab 93 metu, SCE, automata , 9000, 108 kilovatai, tvarkingas, is Aeropolio, tai mieste ima iki 14,5 , cia su kamsciais, sviesoforais, ir dar ziema. O va vaziavau pries pora dienu i Norvegija, greitis buvo nuo 60, iki 110, tai kompas rode 8,6. Vot.

Stovint momentines sanaudas rodo 99L/100km, del to ir pastovios daugiau rodo. Gan greit kyla.

Borto kompas isveda vidutines sanaudas, skaiciuodamas nuvaziuota atstuma ir sunaudoto kuro kieki. Todel norint nustatyt realias sanaudas reikia nuresetint borto kompa ir vaziuot arba vien mieste arba vien tik uzmiestyje - tuomet parodo realias sanaudas.

Shiaip Saab rodo bendrai sanaudas. Pas mane rodydavo beveik tiksliai. tik aishku jei jo nenunulinsit metus laiko, tai jau tikslumas sumazes Šypsena