°° š-i-a-u-l-i-e-č-i-a-m-s °°

Man tai nebeda, as visur galiu isgert.

nu kai buna daug daug hebros tai ainam i kuba ,kai buna mazai hebros ir mazai laiko ,tai per kokia didesne pertrauka salia is sules nuainam i Puikiaja pigiai ir skaniai alaus isgert.Gaila nebera S2 biliardines ,tai ten pats geriausias ir jaukiausias kampelis man budavo. O siaip geriausia yra plotai pas klasiokus Šypsena Gerai

o kur tu lankais Nekaltas?

tai dziaukis Taip Cha cha

tau gerai !!!

mmmMmmM…smagu Apkabinimas

dazniausia vieta- tuneley !!! seip einam pasokt qr nors ar seip qr nors su draugais pabut…

mire tie siauliai kur ce benueisi… o norint normaliau reikia 18 Liūdnasgeriausia tai kurnors ne siauliuose speju Mirkt bet tam kad nuvaziuot iki koki vilniu pasitusint reikia $ viska susumavus belieka maxima ir uz ta suma pasimt daug gert i lyst i kokia xata o siaip as niekur neinu Mirkt nx gert jei galima negert

zinosiu kur tave rasti Cha cha o siaip skaityk privacias zinutes ir atrasyk jas Cha cha

seip gal ir neblogai butu galima pasitusint jeigu turi 18, o jei ne- tai ragas !!! o vilniui tai jauchiu kaip ten ql yra Cha cha Cha cha

vinte, ten nepilnameciam alkoholy duoda Cha cha jei nori tvarkingai brodvejus, akropolis… Aj pilna daug, dar vakaris pietinio raj darzely Cha cha Cha cha Cha cha

Prisiminiau anekdotą Cha chaŠiauliuose buvo įsteigtas zoologijos sodas. -aaa kokie gyvunai? -tik du, liuts ir begemots. Cha cha

pz i VINTA paskutinej vietoj eiciau! skyle! o nusipirkt gert tai yra qr. BRDV. - ten mana namai! lb daznai uzeinam O y ZIOGA taipogi nezadu vilktis! vien tam kad pagert…nx ten !!! mentai tikkas 5min. vazineja ir ziuri ar niex negeria Šypsena ~ Žvaigždė~

Cha cha Cha cha šaipais ???

as tai biski nesiauliskis bet prie siauliu Cha cha tai pas draugus Šypsena

ir? Cha cha

jei atvaziuotum i siaulius butu trys - asils

pas save dariau tik karta, pasimokiau, nebedarau Mirkt o tik vat nesupratau kodel shita tema vien shiauliechiams Nekaltas

nu tai pvz as zn tik savo miesto vieteles kur galima nueiti pasilinksmint,tai ir klausiu kas kur eina., o ten pvz kur eina kokie is silutes ar taurages… tai nlb rupi man !!! is tikro tai chia nera ko nesuprast Ne Juokiasi

savo irstvoj arba “arkose” Nekaltas