rytoj pavasaris

ir isvis kokio *pimp…*o jau tokiais gerais draugais pasidaret nx kat i bangos mytus vaikstot? kassia per xujne bliamba dar sako is paskos vaiksciojo? tu gal bl nesupranti niko ar kokio bbio kaip ce yra?

shis jausmas abipusis Taip

Nu tu ir neromantishka… fui… Kuo ash nusidejau, kad ja uzh papuku laikychiau? Kuo nusidejau, kad laikychiau uzh papuku moteriai, kuri man nepatinka kaip motera?Juokiasi

o taj ko jus ten gloustetes kaj mes prie uzhuovejos stovejom? Cha cha

Turekis ramiai ir nedek i kelnes. Nelaksto nei jinai paskui mani nei tuo labiau ash paskui ja.
Visu pirma, ne i myta musu tixlas buvo nueit, o pastrakset. Visu antra, ne jokio *pimp…*o mes kazhkuo pasidarem, o taip buvo dar 2 metus priesh tai, kol tu jos nepazhinojai. Trechia, jei pac nenorejai su ja but, tai kokio *pimp…*o chia pretenzijas man reishki? Nekaltas

bl nx pysda tau gaiduk daba

A, nu… Tej reikejo ish karto tejp sakyt Cha cha

dar nx mano kojnes gali imt panesiot po manes dienele kita blt dalbajobas

Tu, ble, tikrai durnas arba skaityt nemoki. Ir bishki zhodzhiu nepasveri. Nekaltink chia blt manes del savo nesekmiu. NEPATINKA MAN JINAI KAIP BOBA. Perskaitai? Plia, manai, kad ash tox zanūda, kad laukchiau 2 metus, jei jau patiktu man ji?

nu o ka ten sake kad trynetes kampais

bliamba, parodyk kur pasakyta kad kas kampais trynesi? Kartu ateiti ir trintis kampais yra du skirtingi dalykai, jei dar to nespejai suvokti.

o taj ko jus ten gloustetes kaj mes prie uzhuovejos stovejom? Cha cha

Jei nepastebejai, lygiai taip pat glauschiausi dar toj pachioj uzhuovejoj su gurgute, dar glauschiau glauschiausi bent su keletu bangiechiu (iskaitant vorovajka, meraichiuke, bochiu, m-mindha ir kt.) priesh pora dienu katedros aikshtej, labai jau glaudzhiai buvau su MilDuXe, kol atsisveikinau ir milijona kartu glauschiau glaustausi su kiekviena, kuria pakviechiu pashokti.

oi, taj geraj, kad mes neshokom Cha cha ir gloustytis nerejkejo Cha cha

aha tik kad tas pawasaris labaj jau snieguotas, saltas ir ziemishkas Nustebęs Nustebęs Žliumbia ziema ziema bek is kiemo Laimingas

Ryt pavasaris, bet sian snigo… Nekenciu ziemos, bet grazu buvo…