Ryto mintys

NekaltasCha cha Niu, kaj pramiegu 15min, taj dar shiajp tajp nuskuodzhiu y autika, bet kaj kokias 25min, taj ApakęsBaisu

būtent, taip manau ir aš TaipTaip

1 variantas nu mane taj zadina mama,nes visiem zinoma,kad pati tokiu laiku neatsikelcew,nes miegu kajp uzmusta ir wapse esu miegale…taj wat,kaj mane zadina mastau,kad galetu buti dar naktis,po to pasiziurau i laikrody ir galvoju kiek dar galesiu vartytis lovoj…besivartydama galvoju ka rejkia rengtis isandien ir susiparinu begalvodama.
2 variantas vos tik pazadina,uzmiegu vel…Cha cha

dazniausiai buna: "ee nu vat kad dabar isijungciau telika ir pamatyciau kad mano laikrodis skuba kokia valanda…" arba "nu va reikia keltis nes paveluosiu… a nu bet per tas 5 minutes nieko nenuveiksiu… nors speciau kazka gal… ", " ee bet tikrai dar tamsu… negali but kad jau keltis reikia Apakęs",a retkarciais: "tai pala dar 5 minutes paguliu po to atsikeliu padarau anglu ir praleidziu viena pamoka…"

Iprastom dienom tai pirma mintis"dar kelias minutes na dar…"
O sestadienio ryta o bl koks vakaras buvo,reikes nueiti pas drauge ir paklasuti ar nieko nepridirbau"
O siandien pirma mintis"daugiau niekada nesitusysiu po miesta ziema ir nesivartysiu kai uzveza po sniegaŠypsena"Nu ziauru buvo,kai kojos jau neneseŠypsena

man pirma mintis:nu dar pamiegot…nu dar…Laimingas o poto jau wiskas ciki buna Laimingas

Noriu miego Kanda

"Noriu alaus…"

as galvoju kodel reik eit i ta mokykla???//nes labai buna islipti is lovos.o paskui tai jau viskas gerai bunaTaipCha cha

Miegucio Šypsena

zhodis i zhodi pakartojai mano mintis…

ir tai vat isheina kad ne tik mano rytas buna supistas

o astai skaiciuoju kiek dienu ar menesiu likok iki savaitgalio, atostogu ir gimtadienio. Laimingas

cituoju :
, bleen uzp*** suknistas zadintuwas! noriu miego!!! ‘’
ir pan.

Man kiekvieną rytą būna pachmielas tad kiekvieną ryta galvoju apie tai, kaip gauti alaus arba mineralinio… Girtas

Kad kazkaip butu gerai vel uzmygti.

pirmoji mano mintis: o ne ! ;]

pirma minciu nebuna tieisg nugrimztu i koki nors sapna po to pagalvoju ai dar keles min paspuosiu o tik jau tada pagalvoju kokio b*bio as prie to kompo vakar tiek sedejau…
su pagarba neishsimiegojes Ktapshtukas Šypsena

VeeeVeeeVeeeLabas

Nu čia supras tik tie, kurie matė "Sibiro kirpėją"…
Tai va, atsimenat kaip tas generolas per šventę degtinę gėrė ir po to kaip meška riaumojo į apykaklę…
Tai aš lygiai taip pat tik vaijzdelis gal kraupesnis mažumėlę… PavargęsPavargęsPavargęs