rytas

Mindosas iš androido pvz ima Juokiasi

pagėriau taip normaliai porą dienų, pzdc. kaip androidas gali taip, neįsivaizduoju

robis, kazin ar datempiu? Cha cha per kucias vyno butelis, kaledos iki komos, antra diena kaledu su keturiom alaus, 27,28,29 tuscia, vakar brendis, siandien brendis ir viskas Cha cha

trys dienos pertraukos ir dvi dienos hardcoro Gerai

Bet stengiesi Juokiasi

nx, as vistik irgi siandien i visus kvietimus atsakiau- NE. vpyzdu ta naujaka, bled svesti vidury savaites, del kazkokiu tai skaiciuku kalendoriuje… Kvankt?

Nakčiau, kiek kainuotų šiandien xata juodkrantėje ar jau užimta?

tas tai savam stiliuj, gal tu prisikalk bb gedo prospekte prie grindinio Juokiasi Bus kietesnis protestas

nakciau, man kazkaip idomiau, svest su proga, nei kad tipo savaitgalis, tai reikia lakt. kucios, kaledos, nauji metai, vakar pusbrolio gimtadienis Gerai

Man irgi nauji, tai bent kazkokia ideja del ko gert Gerai, o ne siaip sau

youtube.com/watch?v=caTdakzsp2M&list=RDkeGLnFIpYFclabai bloga muzika?

nenuomoju ant tu naujaku ir kitu prazdnyku, kas is tu keliu stasiu, kai suvarys, suhujarins viska, apvemps ir t.t. ir vapse ten daugiau litowcu niekada nebebus.

bulbos negeria ir netreiedzia?

Mindosas, as laku, kai man tam yra povodas, pvz susitinku seniai nematyta hebra Apkabinimas, ar kokia diela sekmingai prasukt eina, arba kai norisi ir yra tam noras, kai yra malonu ant sirdies Apkabinimas Cha cha, o pagal datas- tai cia tu man rodos neturi progu, jei tau tas idejas kada svest, reikia is salies pametet. Kietas

kam išvis ką nors daryt. visi kaip robotukai iš paskos Cha cha

tai nx pisies plovykloj, nerobotuk? pasaukimas gyvenimo?

nu man, zinant, kad visi tusavoja, sedet vienam namie, tikrai nebutu zasibys Cha cha

Tu svenciu ir taip nera daug. O tokios ir panasios sventes bent vienija nx tauta Gerai Ziu ir kaunietis apsikabines kokiai portugalei maigo maksti, ir ceburekas kedena zuvedra. Gera nuotaika per vsia valstybe yra labai gerai

honda, o koks skirtumas kur aš? aš renkuosi ką noriu, o ne kažkas kitas, ar ne taip?

klausimas i klausima, kaip zhydas Juokiasi