Ryga: info, patarimai, ispudziai

Nu kaip faina,kad radau tema,kad naujos nekurt.tad sia proga noriu paklaust jusu.Kaip uzsisakyt ten viesbuti??Kiek reikia shaibu su savim? Apakęs Apakęs nes ketinu vaziuot su autiku pirmyn ir atgal,tad del bus’o promu nera Kietas Tik stai,kad atvaziavus ten kokias tris-keturias dienas pabaldielint,bet ir turet kur zmogiskai pernakvot Pavargęs nes agenturos siulo fuflo-ekskursijos su gidu,kur visos min.surasytos.O as noriu savais keliais vaiksciot Cha cha

…tiesiog i google.lt ivedi “Youth hostels in Riga” ir tau ismete sioki toki sarasiuka, pagal kuri ir rinktis [priklausomai nuo tiek kiek gali isleisti, kurioje vietoje tau reikia ir pan.]…pasirinkimas yra… Taip…paciai neteko nakvoti, taciau yra labai pigiu vietu, bet reikia is anskto pasiteirauti ar yra laisvu vietu, nes preis naujameti kai rasiau el. laiska vieniem nakvynes namams, tai sake, kad vietos jau visos rezervuotos Šypsenao del lankytinu vietu…tiesiog geriausias variantas, nueiti i stoti ir su tuo zemelapiu paklaidzioti po Ryga… Taip

Šypsenajei nori siek tiek pataupyti, varyk su traukiniu [deja, nznkiek lt susitaupytum, bet traukiniai visalaik pigiau+studentams turetu buti taikomos papildomos nuolaidos Mirkt] del nakvyniu jau rasiau [zr.auksciau], o del maisto, zinoma, kavinese mokesi siek tiek brangiau, nei pirkdama maisto prekiu parduotuvese [“partika” vadinasi latviskai]…jei noresi pamatyti ne tik senamiesti, o siek tiek ir daugiau, tai teks naudotis viesuoju tranpostu, kuris palyginus brangesnis…su savimi turejau 50 lt [bet turejau is Vilniaus vezto maisto visom dienom+turejau kur nemokamai pernakvoti]tad 25lt isleidau tik viesajam tranpsortui [na gyvenau toliau nuo centro]…

na man nesvarbiausia,kad butu pigiau… Nekaltas be to bilietas i autika pirmyn atgal nera brangus.As noriu nuvaziuot ir normaliai atsipalaiduot.Apsistot geram viesbuty(bent 3*) Nekaltas bet nzn kaip ten bookint jos reikia per ineta,kad atvaziavus sest i Taxa ir iskart eit i kambari.bet pasinaudosiu tavo patarimu.o aplamai kelionei noriu isleit apie 600lt.Vat ir mastau ar pakaks… Nekaltas dzekui uz patarima Mirkt

…o keliom dienom ketini lekti… ???…siaip nete tikrai yra viesbutuku pasiulos ir uzbukinti gali tiek mailu, tiek paskambinus or…na gali nueiti i Rigos TV boksta, “La Rocca” turistu kluba…net nznz, bet man tokios sumos butu per akis…nes mano poreikiai nera milziniski… Taip

Noriu nuvaziuot kokiom trim dienom,o veliau jauciu mane pasiims draugas is Rygos ir sveciuosiuos pas ji.Mano poreikiai tai dideli Nežinau

Vaikai vaikai, o kas cia? inyourpocket.com/latvia/riga/en/category?chid=63 Pagal skoni ir pinigines stori: Apartment rental Bed & Breakfast Budget Coming soon Countryside vacations Cream of the crop Dormitories Hostels Hotel reservations Mid-range Upmarket Very cheap Camping