Rusu kinai Brolis1-2,Antikiler kaip jums jie?

Eik tu… Jei tik tiek tesupratai, tai is viso neisikirtai, apie ka filmas. Ne apie shaudyma. Apie vertybes. Visas shaudymas-gaudymas buvo tik forma, kurios turinys daug giliau.

tajp tajp tajp…zinoma, ne musu "Gimines", ar koks "Kietas riesutelis" su Briusu Willis’u…o kodėl tu manai,kad rusai neturi teises statyt net ir tokio pobudzio filmu? Jei amerikieciai tokius gamina,tai viskas ok, iprasta, o kai rusai-tai jau nuvalkiota ideja ir t.t.? Kai lietuviai sugebes kurti kazka panasaus ka galima bus vadinti netgi propaganda ar patriotizmo kelimu,tada galima bus kalbeti, taciau kol kas mes to nedarome, o tuos,kurie tegu ne pacia originaliausia forma perteikia savo vertybes, ar butina juos is karto niekinti?

Vat sako filmas kvailiams, filmas kvailiams, o man patiko Cha cha

tachiau vertybes, vertybemis, bet kai tas draugishkumas ir tipishko geriechio ivanushki imidzhas yra praskiestas geroka rusijos propogandos doze plius neblogu kiekiu nacionalistishko pozhiurio i kaukaziechius ir apskritai kitu rasiu zhmones Kietas … na rusai kaip ir amerikiechiai, filmo be propogandos niekaip negali prastumt Nekaltas

nu nzn kaip kam bet man labai patiko antikileris Gerai o siap dar labi geras filmas Voina tikrai kas nemate pasiziurekit ten apie cecnija ir cecenus,tik idomiau ziuret necenzuruota versija Šypsena

zkl filmas… HM antikiller nemaciau:/

Tik gaila to bodrovoLiūdnas Man rusiski labew prie sirdies…Šypsena

Antikilerio nemaciau…Nekaltas.
Bet jau Brolis 1/2 tai bliamba uz dusios griebia…Žliumbia. Gaila, kad tokio perspektyvaus aktoriaus kaip Bodrovas jaunesnysis pasaulis neteko.Nežinau

Nerealiai patiko brat1 ir 2. Tik man to aktoriaus vis dar labai gaila, kur pradingo kalnuose su filmavimo grupeLiūdnas