Ruskij karabl idi nx

Šiandien Biržuose jau eina žmonės medicinkę ir važiuoja UA Apakęs

Bet tai blec, rusu žmonės dabar sakys kad europa/nato paskelbė karą ROSSIJAI, uždraudė skrydžius, numušė rublio kursą, uždraudė swiftą ir t.t. Tai patys žmonės eis protestuot prie kremliaus kad rusija paskelbtų karą nato ir europai Nekaltas

Lietuviai? Bet sakė, šiukštu be UA ambasados suderinimo nevažiuot, dėl provokacijų ir pan.

Tips, tai jaučiu kad tikrai su žinai nes medicinkę eina.

Rafi, žmonės Rusijoj (dar) turi internatą, seka skirtingus kanalus ir mato, kas vyksta. Aišku, ne visi, bet adekvačių ten tikrai daug.

12.00 Ukrainos- bulblandijos pasienyje prasideda derybos. Pirminė ir pagrindinė ukrainiečių sąlyga- nedelsiant nutraukti visus karinius veksmus ir ****inti iš Ukrainos teritorijos. Kitu atveju atsakymas kaip ir kariniam laivui- idi nx

vakar youtubej po ATM kur eile stovi skaičiau komentarus tai didžioji dalis nesupranta kas darosi, mazdaug durniai eilej stovi. surealus jausmas žiūrint.

Bet ar nebus su tom derybom pasala? Kad ukrainiečius, skrendančius atgal, nujobins?

sixeri, nesakau kad esu rimtas vyras, ir jei reiketų kautis, bbž kaip ten būtų, i ukr dabar kariaut - nevažiuočiau šiandien, šią minutė 100proc. Gyvybė man svarbu labai. Dėl mano paskutinės žinutės, tai žinutė ne baimės, o mano nuomonės, kad ru žmonės nesupras sankcijų ir spaus putlerį kad vakarai/nato - lochai ir reikia daryt kažką. Jei būčiau karingas, spausčiau DE, kad atsiimtu kaliningradą ir tiesiog Nato padėtų UKR atsiimt Krymą. - to nesakyčiau ir nedaryčiau dabar, nes ***alas Taip

dar anksti kaliningrada aCiiminet rafi… ji gali aCiimti po kapituliacijos kazkokios.

Hollow, per Lenkiją skrenda

Maljorkoje, ruskio jachtoje, dirbęs ukrainietis nuskandino ją nx. Sąvininkas Aleksand Micheev, rosoboronexport generalinis direktorius. Policija ukrainietį suėmė, bet teisėjas paleido panaikinęs kaltinimus Gerai

draudimas apmokės europiečių Cha cha

facebook.com/100024678345112/posts/1119528205546447/?d=n

Rašo, kad Kijeve šiandien netgi maisto parduotuvės pradės veikt Gerai

kad nenuskandino tos jachtos, “partially sank” rašėtwitter.com/ASLuhn/status/1498037878403723264

Pranasiska dainayoutu.be/0YCmjyRtNEc

Remigi, bet pakilt reikia tai nuo BY sienos, kur derybos vyksta.

Aeroflotas paleidžia naują skrydį Vnukovo Šerementjevo su persėdimu Domodiedovo Cha chaHollow, nemanau, kad turi tek kiaušų jie.

kas tas Hollow?