Rūkymo teikiami malonumai...

nieko teigiamo rukyme neizvelgiu.jau geriau koki sokolada suvalgyt ar ka…o del Kietas tai teisybe…nelabai ji kietuma pagal mane simbolizuoja

Nemanau, kad rukymas tejkia kokiu nors malonumu Aš nekaltas

jo ir nervus malshina ir siaip labai fainiai uztraukt gardu dumeli pvz alu geriant ar ka stipriau, o siaip man dar labai patinka tokie pashnekesiai kai su chebra uzsirukom ir ka nors protingo pradedam kalbet, o cia kazkas minejo kad rukymas regejima gerina, tai cia rimtai?

cia tau jau ir pasakei, tai kam tada zmones ruko jei ne ish malonumo?

nerukantys to nesupras… kas su manim Kietas Cha cha ???

Pritariu tam zmogeliukui,kad nerukantis taves tikrai nesuprasMirktnesupyk,bet tai ka parasei man asmeniskai atrodo nesamoneMirktkaip supratai as nerukau,todel esu blogos nuomones apie rukanciusMirktMan atrodo,kad tai dalykas be kurio gyvenime tikrai galima apseiti…niekada nesupratau ir nesuprasiu rukanciu.

TaipTaipTaip tikras kaifaz…

Nu ir susidaužiau vakar per kašę…
Kelias taip sumuštas, kad sulenkti neina, ištinimas - nežmoniškas…
Kitos kojos blauzdą skauda… ir canalis ingvinalis peršti… [rašau lot. nes kitaip žvengsit jei žinosit kur jis yra]…
Žodžiu jei neparukysiu tai išvis jaučiu šiandien nieko gero nenuveiksiu… juk taip gera užtraukt dūmą pakeliui į paskaitas…

as visom keturiom su tavim Šypsena

rukyte nesveika bet as vstiek rukau nes jau pripratauŠypsena

Nieko nera slyksciau uz rukancia mergaite

Rūkanti ir besispjaudant pana dar šlykščiau…Baisu

Pritariu T.S.

Pazystu keleta tokiu panu Blogai

[FD]

o tai rukantis ir besipjaudantis bachuras yra grazu? tikras vyrasCha cha

seip apie merginas ir rukyma…
jos turbut negalvoja apie ateiti, ateis laikas ir jos taps mamomis (na jei labai ruko tai gal ir netaps, bet kazin ar jos to nori) o po to visokiu nevisprociu gimsta!!! dar nesubrendusios o jau ciza burnoj… jau geriau … (saldainis Cha cha ) tai nors taip nekiankia Šypsena
o vaikinam taip pat kenkia bet nors ju vaikam ne taip atsilieps…

rukymas vienas is gyvenimo malonumo tik nereikia tuo piknaudziauti ir rukyti istisai!!! jei rukot daznai tai nebejauciat to malonumo kuris buna rukantiems tik per "sventes" Cha cha pvz man

Tikrai ne… Bet pana gal kokį 100 kartų šlykščiau atrodo…
Ir iš vis… Bachūras valgantis sėmkas ir spjaudantis pasišlykštėjimo nežmoniško tikrai nekelia…
Bet juk pana bespjaudanti sėmkas tai jau tikrai labai negražu… Panom negalima būti storžieviškom… Jom tai netinka… O bachūras turi laiks nuo laiko būti storžievis…

Kas galima berniukams,negalima mergaitems.Juk mergaite-grozis,geris ir kiti grazus dalykai.Ir zinokit rukancios mergaites,kad daugumai berniuku tai nekelia susizavejimo nors jie jums to ir nesako.Pagalvokit apie savo vaikucius,kad paskui negimtu "GVAZIMODZIUKAI".

o kaip lygiu teisiu istatymas? juk siaip laikais ir vyrai, ir moterys yra lygios, tai gal ir siuo klausimu jos yra lygios: rukyti ir spjaudyti yra graz.

manai tai cool- rukiti

Aš visomis keturiomis prieš rūkymą, bet šį kart su T.S. (ex Zitas) sutinku

[/quote]

GeraiTaipGerai