Rukymas ir kuno svoris- ar tai priklauso viens nuo kito?

Otu blia blia. As tai litrabola, povandenines saskes, ir plaukima su barjerais. O tas tavo tailandiskas boksas nublanksta pries mano kisenini biliarda!TaipTaipTaipTaipTaipTaipTaip

kiek esu girdejusi ,as ruko ,tai tiems ir krenta svoris ,bet jei tarkim meti rukyt ,tai vietoj cigaretes griebi pasitaikiusi maista ir tada jau auga svoris Liežuvis

Vaikinas jau ne -niolikinis, o tokiu kiseniniu biliardu uzsiimineja ir dar giriasi! Turbut nera jokios kitos skylutes, kur butu galima issiliet…

kaip zinoma, siltas oras kelia. prisitrauki dumu i plaucius i tampi lengvesnisDrovus

Metęs rūkyti, gali priaugti svorio gali ir nepriaugti - priklauso nuo medžiagų apykaitos ir rūkymui taikomų alternatyvų.Taip Bet nerūkantis, ėmęs rūkyti, svorio tikrai nenumes.Ne

nemanauNeNekaltas

Meskit rukyt, ir jums gyvenimas prades naujom spalvom sviest! Tai dievo zodis!KietasKietas

Mane labiausiai juokina storos ( nuo 80 kg )panos, kurios atseit rūkydamos mažina svorį, na dar nemačiau, kad nors viena būtų nors 0.5 kg numetus, o vyrams tai irgi- mesiu rūkyt- sustorėsiu, nes norėsiu vietoj cigaretės valgyt saldumynus.Niam niam Pradėkit sportuot, tai ir metus rūkyt svoris neaugsTaip

Na jei tos mergos nueitu i sikana tai issitustinusios tikrai puskili numestu!JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

KietasKietasKietasGeraiGeraiGeraiGerai