Rotveileris per daug geras

Nu tai jums ir pasiseke Šypsena O i siaulius tikrai neatvaziuosit Aš nekaltas As jau Jolytes pasisilgau Taip

Pasiseke Cha cha Kaip cia kazkas sake, geras support’as - privalomas auksto lygio veiseju bruozas Gerai. O i Siaulius gal ir butu galimybe atvaziuoti, bet nevaziuosim, nes dar ir mus ikalbesi koki vipetuka isigyti Baisu Mirkt Mirkt

Su mielu noru ikalbeciau, bet kad jau visi parduoti, o naujos vados nenusimato … Cha chaCha chaMirkt Tad galit drasiai vaziuoti Taip

Aciu, bet gal kaip nors susilaikysim Gėlės. Bet tik kol kas Liežuvis Jei ka - zinosim, i ka kreiptis Gerai. O del Siauliu… Yra ir kitu priezasciu nevaziuoti (pvz., paroda 13-ta diena, o isvakarese - 12d. - Viltes gimtadienis), bet stengsimes. Kaip sako Butkus, reikia naudotis proga, kol sekasi Cha cha

Stenkites, stenkites. Gerai Butkus sako. Kas zino kaip veliau bus TaipO juo labiau kad pinigai sumoketi…

Dar pamirsau prideti, kad ir hendleriavimo potenciala dideli turim. Tu juk pas mus caca lialia Gėlės.

Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

dziaukis kad geras ar bent jau kol geras,mano tai jei nepatinka iskart puola nei loja nei ka aisku jis visada buna su antsnukiu tai tik lengvai apdauzo.O siaip maniskis (rotveileris) suaugo tik 3m. tai 1,5 dar pati durnyste Mirkt

gal… Nekaltas Nekaltasale tai jau seniai buvo… Nekaltas Nekaltas Šypsena

perdaug abu laimingi… Cha cha

Advokate -jie geri vaikuciai Drovus… kartais Cha chaLolipope - mergu nemaciau Ne tik fainu paneliu Flirtas GeraiAirWalk Pavargęs -tu cia pavargai ar pavydi ???

Pavargęs

Ziuriu pas jus mergu daug yra Cha cha Cha cha

Padyke Cha cha Cha cha

nea Ne Ne Cha chaviskas ok Drovusfotkinkink fotkinkkink… Cha cha Juokiasidaugiau daugiua… tipo oro oro… Cha chaP.S. nuo t-ros jau mintys Blogai

Giorgita - kazuom Nekaltas skundiesi ??? Cha cha

Apakęs Apakęsmanes JIS visai nevalge Ne Cha cha Nekaltas NekaltasP.S. dzukeli perdavei Salvijui linkejimus??? Nekaltas Šypsena ir…kazkaip per daug foto esu as Žliumbia

Nekaltas vaizduoji paslaptinga ??? Cha cha

nu tada as ir nesakysiu Juokiasi

Nekaltas nenumanau Cha cha