Romantika

Nesu aš kokia romantikos maniakė, bet kartais labai norėtusi kažko mielo sulaukt iš savo antrosios puselės… Nors smulkmenos. Gėlytės, be progos, ar arbatos į lovą…

kol kas negaliu nuspresti ar tu cia nustebai , ar tiesiog bandai pasitikslint Cha chamano teiginys , esantis virs tavo zinutes , yra teisingas (daug rasau nes ner ka veikt Cha cha)

bla bla bla. galejai temos nekurt is viso jei nenorejai kad as snekeciau Liežuvis

Nesakau kad tu tokia esi… Šypsena Tiesiog susidomejau kas tau patiktu ir tiek… Šypsena Aciu uz komentara…

Ale ir pasikeles bachuras esi… Juokiasi

aciu aciu Mirktdeja tikrai toks nesu Nekaltas

Tai kodel taip grubiai su manim bendrauji? Nekaltas

labiau as darau romantishkas staigmenas, esu lb didele romantike… Myliu o jis… Nekaltas nu kaip dauguma vaikinu Šypsena

Nori pasakyti jog tavo vaikinas yra neromantikas,arne?

grubiai? oi ne Šypsena as dabar su tavim , kaip su ta , kuri sukure nelabai vykusia tema , bendrauju graziai Mirktgi rekti ir keikti nepradejau Nekaltas

Toji kuri sukure nelb vykusia tema esu as?

na nemanau , kad tavo sita tema sukure kazkas kitas Nekaltas

Aš supratau Šypsena Tiesiog nemėgstu sutirštintų spalvų, o kadangi kaikurie žmonės viską priima pažodžiui, stengiuosi savo žodžius dėstyti taip, kad jos kuo labiau atitiktų mano mintis Šypsena Tarkim, jei turiu minty kažką baltą, bet truputi papilkėjusį, tai taip ir rašau, nes tokius atveju nei balta, nei pilka neatitinka realios būsenos Šypsena Kažką nukliedėjau - atsiprašau, jei nesuprantat, bet man taip pagal nick’ą priklauso nusišnekėt, tai nepykit Cha cha

Man per daug sudetinga… Šypsena

Mirkt

ok , nebetrukdysiu , einu kur nors kitur paisdykaut Nekaltas

Jai norysi-eik…buckis… Lūpos

Juokiasi Gerai Arba tai gera ironija, arba Tu labai jau naivi Nekaltas

As nenaivi,tiesiog atsisveikinu… Šypsena

Atleiskit, kokia aš nesupratinga Apakęs Pavargęs