Rokas: jo žavesys ir agresija...

Mano draugai ir as narkomanai??? Rock&Metal vienintelei geri stiliai!!! POP SUX!!! Ane?Nekaltas

Aha. Narkimanai prakeiktieji Šypsena

Aha. Narkimanai prakeiktieji Šypsena

Tai cia jau ofilialus narkomanu klubas pasidare? LaimingasŠypsenaJuokiasiŠypsena

taip… kur tik pasisuksi ten popsas, jis tai gerai… (pagal juos)
o kai yra gera muzika, kai ta muzika veza, tai jau narkomanai… ?Juokiasi

wow… Cha cha gera ideja… GeraiLaimingasTaip

Ha ha, heroino propaganda Apakęs

Gerą temą pakabinot. Anoniminių narkomanų rock klubas Juokiasi

Dar citata iš ten pat:

Grupės "Led Zeppelin"dainoje "Stairway to Heaven" ("Laiptai į dangų") yra lyrinis intarpas "There’s still time to change the road you’re on" ("Dar nevėlu nueiti kitu keliu"). Grojant atbuline eiga, šis intarpas virsta "My sweet satan, no other made a path…" ("Mylimas šėtone, tik tu nutiesi kelią"). Kai dėl grupės "Queen" albumo "Killers"(Žudikai") tai čia užtenka paleisti atvirkščiai dainos "Another on bites the dust" ("Kažkas kitas graužia dulkes") įrašą ir aiškiai vietoj pavadinimo išgirsti žodžius: "start to smoke marijuana" ("Pradėk rūkyti marichuaną").

Deja, taip. Kompe paleidau iš kito galo - akurat.
Nu ir ką? Aš Queen ir Led Zeppelin fanas, bet ant žolės ko tai netraukia, ir velnio garbinti visai nesiruošiu Ne

O čia jau toliau ne citatos, bet šiaip mano ir nemano mintys. Psichodelinis rokas siekia simuliuoti narkotinius pojūčius, taip pat kaip ir tokios elektroninės muzikos rūšys kaip ankstyvas acid house, ankstyvas trance, goa ir panašios, pvz. MixMaster Morris sako, kad jis savo gabalus konstruoja taip, kad garsai paveiktų tas pačias smegenų sritis, kurias veikia LSD.
Nu ir ką?

Klasikinė indų muzika (ragos) yra gerai subalansuota žolės vartojimui. Žolė padėdavo indų jogams meditacijoms, jie rūkydavo ir medituodavo klausydami muzikantų, ir tie patys muzikantai medituodavo, rūkydavo ir grodavo. Taip vyko tūkstančius metų, iki tie patys indai atvežė žolę į Jamaiką. Beje, yra maždaug aišku, kiek įtakos rokui turėjo afrikietiškos šaknys (būgnijimas - šamanizmas - voodoo ir visi reikalai), bet nelabai visi dar įsivaizduoja, kiek roką paveikė būtent indų muzika. Nuo šešiasdešimt kelintų metų - muzikantų piligriminės kelionės į Indiją, ir tada roko kompozicijose atsirado visos tos ilgos meditacijos ir tokia žolinė atmosfera…
Nu ir ką?

Einame į klasiką. Garsus klasikinis kūrinys - Berliozo Fantastinė simfonija. O buvo taip - dėl nelaimingos meilės kompozitorius susiruošė nusižudyti ir apsivalgė opiumo (kuris tais laikais buvo populiarus dalykas), gal dar su kažkuo, bet galų taip ir neatidavė, o vietoj to apturėjo didelį laiko tarpą gliučikų. Po to savo visas tas vizijas perkėlė į muziką - į Fantastinę simfoniją.
Nu ir ką?

EU himnas. Beethoveno 9 simfonija - Odė džiaugsmui. Parašyta pagal Schillerio eilėraštį. O kaip pats poetas tą eilėraštį parašė? Ogi gerokai įkalęs. Tai ir jaučiasi iš teksto: Apsikabinkit, milijonai…
Nu ir ką?

Apie agresiją. Ar ne iš Balio Sruogos “Dievų miško”, bet galiu ir klysti - labai kultūringi komendantai koncentracijos stovykloje, prieš eidami šaudyti kalinių, būtinai pamuzikuoja - jie groja styginių kvartete, pagroja kokią gražią klasiką, ten Mozartą, Schubertą ar kažką, kad prisikauptų reikalingos nuotaikos Baisu
Nu ir ką?

Na, kol kas tiek atėjo į galvą šiam momentui, sorry, ir taip jau per daug Nekaltas

Rokas gali buti ir tylus…

geros mintys Gerai

rokas
mano gyvenimo varomoji jega
as mirtina narkomane
paskutine stadija
isgyjimas neimanomas

Straipsnelį tai koks satanistas panašu kad rašė. Bet šiaip tai net pro ašaras juokiausi. Dėkui, už tokį straipsnį. Net atsispauzdinau. Bus iš ko pasijuokti. Juokiasi

as skaitydama nesijuokiau, bet buvo taip ApakęsApakęsApakęs
JuokiasiJuokiasi

Apsurdas kazkos, tos teorijos tai kazkokios bobuciu pezaliones. Tai jei "Tevyne, tu mano tevyne" atbuline eiga paleistume gal ir visko isgirstumeŠypsena)))) Man patiko pastebejimas del "puko", jo poveikis ten tragiskesnis.
Del "agresyvios"roko muzikos.hm rokas turi be galo daug atmainu.pvz "art rokas", ir kame ten agresyvumas.
Ir isvis as roka MYLIU ir MYLESIU

siaip bent prisizvengiua ta straipsny skaitydamaŠypsena

tai jums juokas ima? o ten zmogus labai rimtai rase TaipCha chaCha cha

Susipazinkit su dar viena Narkase Labas

Na taip, rokas man - narkotikas. Kai klausausi roko, atsijungiu nuo realybes, perpildo nezemishki ir nekasdieniski jausmai Angelas
Kokaino ir marichuanos neprireikia Nekaltas , taigi rokas - sveikas narkotiku pakaitalas Mirkt Ir perdozavus gyvybei pavojus negresia Cha cha
GeraiGeraiGeraiGeraiGerai

Narkomanų sueigaPavargęs

p.s. jei dar ape roko muzikos įtaką:

Po poros dienų po Kurto Cobaino (Nirvana) mirties, apie 5000 žmonių susirinko Sietle pagerbti savo dievaitį. Pamišusi minia užpildė orą dainom, degino savo flanelinius marškinius ir kovojo su policija. Jie taip pat klausėsi Cobain`o žmonos padaryto įrašo, kuriame ji skaitė savo vyro laišką. Keletas liūdinčių pauglių Amerikoje ir Australijoje nusižudė. Spaudoje tai buvo pavadinta pagarbos ir supratimo stoka…

Pcdz manApakęs Nepataisoma as narkomaneApakęsCha cha

ot welnias nezinojau kad as narkomanas Liūdnas ai nu wvz busiu narkomanas nes rocko muzikos tikrai ir toliau klausysiu Taip