Ritė iki 300 Lt???

geras anekdotas.

Malonu pabendrautiLabas

Pard. suzinojau kad Daiwa ir St.Croix to pacio gamintojo.Tai matyt kad cia beda ne priverzime o pacioje riteje.

Vakar buvau toj prd. kur pirkau Croix rite.
-Sakau reikia pinto valo.
-Sako imk FaierLine.
-Tai kad sakau susisuka labai, nes su sukrem gaudau.
-Sako, jis sukriu nebijo. Čia rite pas tave chu*ova.
-Tai kad pas jus pirkta, sakau.Juokiasi
-(TYLA)… galNekaltas sukrės blogosNekaltas

o as manau kad Nekaltas … valas susisuka del to, kad …Nekaltas žuvys nekimba arba…Nekaltas del vejo sukuriu, arba…Cha chaCha chaCha cha

Labas

sukres vala susuka, ar pinta ar ne, tik pintam tai labiau jauciasi, niekur nuo to nedingsi
nebent koki suktuka pagamintu super duper, su guoliukais, tai kainuotu jis - Baisu

JuokiasiGerai

truputi ne apie žvejyba, bet šia tema. Mano Moteris gariūnuose matuojas paltą, o pardavėja šokinėja aplinkui ir su šepečiu pūkus valinėja. Aš jai sakau:
-labai velias???
-ne, ką jūs, šita medžiaga visiškai nesivelia…

nu polnyj pzd…Juokiasi

galiu pratesti - maniskei paprasius mazesnes ismieros striukes, ilgai ieskojus padave… tokios pacios, va sako radau mazesne Šypsena

Joooo
Tokiems gariuniskiems variantams negeda butu ie atskira tema uzveisti. Bajeriu tikrai butu i valias.

Dabar apie vala.

Mano kolega naudoja POWE PRO. Jau 2 seronus ant bugnelio sedi. Jau 3 sezonas prasidejo. Valas 0.12, ar 0.10 storio. Gaudo 80 proc. sukremis. Pats maciau kaip jis dirba. Fantastika. O siaip si vala pirma karta pries 8 metus issibande ir geresnio neieskojo.

Si savaitgali pats ismeginsiu.

Suktukų su guoliukais pilna gaminama (neseniai buvo straipsnis žurnale apie suktukus), joks čia ne stebuklas.
Jei žvejoti sukrėmis - tai reikia imti ne bet kurį pintą valą, o paieškoti su spec. paviršiaus padengimu. Pinto valo paviršius problematiškas, tai jam visokių stebuklų prigalvota - ir kažkokiom dervom tepa, ir kažkokiom medžiagom dengia ir net kažkuo aplydo. Pigiausias pintas valas tikrai turėtų netikti sukrėms.

O kokia galetum rekomenduot?

Kiek kilogramu laiko 0.12 ar 0.14

Teoriškai ar praktiškai? Mirkt Kažkur skaičiau, kad pintų valų laikymo storius labai padidina visi gamintojai.

Klausiu teoriskai, nes kiek girdejau power pro turetu laikyti mazesni svori

Yra tokia firma - SPRO. Zinau kad kotai ju - tikrai lievi ir pigus. Zodziu tufta visiskaVeee.
Bet stai tites - kitas reikalas. As pasiemiau rite, kuri neseniai pasirode. Pats jos neardziau, bet sake zmones kad jos viduje geras mechanizmas sukrautas. Irseip smagiai sukasi.

Rasi LAIKAS ZVEJOTI Savanoriuose prie Hyper Rimi

Nusipirksiu - pasakysiu tiksliai

Man rodos apie 4 ar 5 gal daugiau. Zinau, kad 0.15 laiko virs 9 kg, bent taip raso ant dezutes.

Tik saugokites levaku.!!!

http://www.powerpro.com/advantage/specs.asp
0.13 mm - 8 kg

Dekui.Reiks paziuret.

Nusipirkau. Tikiuosi kad ne levakas.
Nezinau kiek cia tos teisybes uzrasyta - 0.10 - 5kg.
Pameginsim - suzinosim.

Taciau faierlainas 0.10 - 3.6 kg (8 lb) TEISYBE raso. Ismeginta.Taip

O tai kaip atrodo,kai tas valas susisuka?

kai 8========> tarp pirštų brauki- toks lygus ir švelnus ir bangom neina, o kai valas susuktas- jis jau neapvalus, o tokio nelygaus paviršiaus.

čia apie pintą,ar monofilamentinį?