Rinkimai: naujo "Seimos" klubo moderatoriaus rinkimai. Rezultatai paskut.zin.

Lyga GėlėRookis Alus

Neodime Gėlė

Biess

Gabriela Gėlė Gėlė Gėlė Lyga Gėlė Gėlė Gėlė

O kur renkamuju prisistatymas?.Programos?Kodel rinkimuose dalyvauja ne nariai kurie persa biesa ?

Biess Gėlėssenis GėlėRydvinas Gėlė

Tokie kaip MrMiau gerai pažįsta Biess iš bendravimo dienoraščiuose… Nekaltas. Balsuoti, manau, kad gali Taip

rookis neodime merihold

Rookis Neodime Bet visgi geriau ,kad balsavimo nebutu.Esami marodieriai pasitartu ir pasiulytu.

  1. rookis 2. Modestas (Stebetojas) dinges , kada bendruomene sako savo isrinktiesiems “jus sugalvokit uzmus ka nors protingo”, tai veda prie piktnaudziavimo valdzia…

neodime Šypsena

neodime Gėlėrookis Gėlė

1.ssenis 2.rookis 3.*Sauluzhe*

Neodime GėlėEmaR Gėlėrookis Alus

rookis

Mano balsai uz: 1.Biess 2.baras99

Lyga LūposNeodime Gėlėrookis Bučkis

Siulau: BiessBučkis fa_baBučkis NeodimeBučkis

As jau senai siuliau padaryti viena kede ‘rotuojama’ .Jus dabar siulote tapti tuo ir veikti ta apie ka daugelis nezino. Karoce eiliniai seimo rinkimai - galiu ir nosi krapstyti lisby babkes moketu.

I kaip tai dera su lygių galimybių įstatymu? Įdomu labai Nekaltas NekaltasTuriu, švelniai tariant, pretenzijų procedūriniais klausimais. Klubo siela, akių šviesa ir serotoninas - Anuška - į rinkimus neįleista, o dalyvauja ir balsuoja ne tik kad nespėję smėlio dėžėje kojų apšilti vienadieniai nariai, bet ir visai ne nariai, pvz Modestas (ex Stebetojas). BlogaiŽodžiu, tovarišči člieny, člienkory, kory i korieša! Man didelė garbė matyti save pagerbtą tarpe tokių puikių kandidačių ir kandidatų, aš esu sujaudintas jūsų pareikšto pasitikėjimo mano persona. Ale nematau galimybių toliau svarstyti mano dalyvimo moderų veikloje ir norėčiau iš tų rinkimų pasitraukti. Dar kartą noriu padėkoti už palaikymą. Mielai paprašyčiau abu gautus balsus skirti kitam, daug labiau tinkančiam kandidatui, tačiau, mano įsitikinimu, jam tas moderavimo kryžius tikrai neturėtų būti užkrautas. Tad tenoriu paprašyti paremti kitus, labiau vertus. Aš gi norėčiau balsuoti už seną litviną rookįAlus