Rinkimai: naujo "Seimos" klubo moderatoriaus rinkimai. Balsai suskaičiuoti...

Pataisau: ko kas dar nenoriu…

Kai mane isleis atostogu, tai as (visu dziaugsmui, ko gera Cha cha) irgi ilgai nenoresiu Ne.

Erode, nori as tave pakeisiu ziemiop ( na cia kiek veliau nei rudeniop)…

O! LaimingasGerai! Taip Taip

Sutarta… Turesiu laiko ruostis rinkimu kampanijai… Bet jei neisrinks?

Išrinks TaipStiklė GėlėErode, a ką reiškia Gėlė i Žvaigždė prie kandidatų? Nekaltas Pagal lytis… skirstomo? Kietas Cha cha

Labradoriukė Gėlėinta Gėlėalyva Gėlė

Nea. Cia pagarbos zenklas. Bet visiems Gėlė duot nelaidzia. Tai kiteims idejau Žvaigždė. O ka? Drovus

jis matyt norejo kitokio zenklo Juokiasio dabar neber isviso jokio salia Drovus Cha cha

Tai kad, matyt pernelyg daug Žvaigždė ir Gėlė - ziurau, jau raides pasirode vietoj paveiksliuku Kanda Ignoruoju. Tai nuemiau visiems. O as gi rasiau, visus norus ir pastebejimus man i Laiškas. Surasot ir nusiunciat. O as dirbu Drovus. Pavargęs

Rydvinas GėlėEmaR Gėlė

O čia labai yra ką moderuoti Nekaltas?.. Tai, kad viskas ir taip vyxta kultūringai…

Tai nesiulykite, jei jau taip kulturna cia viskas. Jusu teise ir nesiulyti. Nekaltas Taip

Cia del to ir vyksta kulturingai, kad yra kas pamoderuoja. tiek kad tai daroma tyliai ir bendraujant tik su isdykeliais asmeniskai.

Tai kas dar cia nepasiulytas Šypsena1.LiP 2. Epi Mirkt

zaraza aš Drovus Flirtastai nžn kap čia išėjo… Pavargęs… gal nieks nepriėmė ? Pavargęs Cha cha pagalvosim ir gal įstosim in klubų a jau tadū žėsim Mirkt

Drovus

Stikle Gėlėalyva GėlėEmaR Gėlė

Vsio.Busim uzbananizuoti.Kandidates vienos Moteris. Jeigu jau sitaip, tai as paruosiu “Moderatores priesaika”, kad kiekviena galetu prisiekti Taip.

Dinges, tai Tu paziurek kandidatuose - biski yra ir Vyras. Bet, kaip matai, nunai Seima valdo moteriskos ir cia ner ka kalbet daug. O priesaikos laukiam Labas.