Rimti argumentai

Nelaukiu sezono, nes MinGaz’as paskelbs ES piliečio paiešką

kaina tos valties tokia baradata biski ten to oldschoolo daxyuja tokie krokodilai po stuka ibb.co/q9q66wRibb.co/L8RPp8c

Huntero tu maumedi ne is virsaus sukai? (as neprimatau) Siaip tai jo, visi dabar sauna kaina is lempos ir nesiparina - nenoresi tu uz brangiai, nores vilniaus ponai…

bledyna ta is pirmos nuorodos uz stuka jamu kad ir sendien

darėnai, buvau nuo kalėdų katilą užsisakęs. Iki dabar vis kažką mūtina, žada, kad Lenkuose užstrigo ir vis žada, žada. Tai dabar kelias dienas ragelio nekelia. Bet vat dalyvis į pagalbą atėjo, tai banga vėl stebina su full service. Cha cha reikia pasidalint kažkur kas kuo užsiima. Pvz aš laisvu metu užsiimu generalinio valymo darbais - kiliminė danga, minkšti baldai ir t.t. Tai banginiam geras kainas ir max kokybę jeigu reiktų paslaugų galiu pasiūlyt. Manau ir daugiau atsirastų “tiekėjų”.

Vienas man pasakojo kaip daro. Daleiskim tam tikra paslauga statybine kainuoja 500e, bet sauni is leNpos 1keur, kadangi uzsakymu dafyga, nesutiks px, sutiks eis i gala eiles Cha cha

Diesel1 kreipkis į bangietį Paliuką. Padarys tau gerą kainą siurbliui. Jei reikia duosiu telefoną.

aha plia…cia kai nori isigyti terasa - tai kainos po 150 tiesinis metras Cha cha o kai nori prduoti / irengti…va tada paasikeja kad max 30 euru ir … Juokiasidiesel1 - jo galit mane itaisyti kur i gera vieta - banginiams viskas bus Hi level bet low price Cha cha

Dar neatvesot su tais siurbėleis? 0% NK prie -15 tenkina?

bura atsedejo 15 paru…vel siauteja Cha chadek foto savo kaciagarkes…ant tuscio bazaro cia jau metu 15 niekas nesiveda Cha cha

paliukas = paltaja.lt suportas fantastinis pirkau granulini tai ir po 3m atraso kaip garantiniui kad ir savaitgali

Finc, gal tu aik, insiliek, nujamsi gaza

Istorija su Tesla tęsiasi Cha chaVakar turėjo jau patvirtintą atkrovimą, pasirodo nepasikrovė ir gavo info, kad perkelia į kovo 8-9d. Atkrovimą Cha chaPaguoda, kad jau vin ir dokus turi, tai bent jau aišku, kad mašina yra… Vėluoja jau 1.5mėn… beje, pasirodo pažįstamas identišką užsisakė iš ten pat savaitę anksčiau nei aš - gavo sausio pradžioje…

Bura bura…

Fudžima, turi kažką tokio iš anapus, užsakė pas bobulką, tavę

Burtiniks- faktas, man su auto/moto visom nuotykiai JuokiasiVienas iš labiau atsimenamų tai turėjau cb1000r naują pasiėmęs, dar apkatkę darant pastebėjau kad vibruoja vairas prie 80-100km/h. Po apkatkės tikrino šakes, veržė ten viską ir t.t. “viską suveržėm, dabar viskas bus gerai”. Išlėkiau pratęstuot 200+ vietom, sustoju draugelio palaukt, žiūriu priekinėj šakėj vienas varžtas iškritęs, o kitas finger tight Cha chaPo ilgų ieškojimų paaiškėjo, kad priekinė padanga defektuota buvo Juokiasi

Fudžima, aš tokius bajerius Londone praeidamas pro šalį isrinkdavau, kur žmonės metus važinėdavo ir sakė- čia jau niekas neras

Bura siaučia Girtas Gerai

fujima, o kaip su ta padunge baigėsi, pakeitė servise garantinis ar pačiam pirktis teko ???

Honda chiefas ir nesigaudo apie Honda Cha cha Nuobodokas toks. Minkštas,sukimo momento apačioje nėra, bet Honda Gerai Girtas