Rimta tema: spiritas!

Boba-

Gėlė…Matyt man gyvenime sekasi- dar neapakau!O siaip- tai labai prijauciu visokioms naminems vysniovkoms, svaraininems ar bobelinem su naturaliais produktais…spanguolem, avietem ar dar ko nors. Esu ne karta ragaves ir seneles trejas devynerias- ji zino kokiu zoleliu primaisyt.Tik va tas spiritas…kur jo gaut? Samane- lengviau…ragavau ir ant gyvates uzpiltines.
Valdiskos degtines kartais atsikemsi- nesuprasi - is ko, gal is naftos varyta…ir kaip tie alkasos ja geria, matyt taip ir kankinasi.
oi,geriau nekalbet, nes jau seile ryju prisimines slovakiska terkelica…TaurėTaurėTaurė

Geras fimkus tas L.Gaidajaus “Samogonščiki”. Liuks.
Juokiasi
E, bet Tu, šita… e, ne tą naikinti alkaholį susiruošei… Ne tą!
Reik kontrabandinį spiritą naikinti, o ne savo nusipirktą ir dar praskiestą… Fui. Prioritetus, ir teisingus, reikia atsirinkt (pasirink, pasižymėt) iš anksto.Mirkt

O, kad taip kur į balą supiltų ta spiričiuką,
tai nors pažaliuočiauNekaltas

A tai tu ne zalia? Be rutu vainikelio?Nežinau

shropnaBučkis, žaliaTaip,tik nesiuskit ant manęs,nes man dzin pavistu tikra varle ir kvarkiu ką tik noriuNekaltas
Va taipKietas
http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/267
484-=(432785935

Razruxa…blyn…o jej shio klausimo sprendimas butu tavo rinkimines platformos pagrindu???..chiujish kiek xrencu tave palajkytu…kiek nauju darbo vietu sukurtum…bamzhatnikas tau paminkla pastatytu…jofanaaa…davaj an smugio kurk partija (mane pirmininku plyz) ir duj y rinkimus…kajp minimum sejmo vicepirminko vieta su tokia platforma garantuota…

Nors ir geras produktas, dažnai geresnis nei LT gaminamasTaip, bet naikinti reikia, jei norima išsaugoti darbo vietas ir surinkti pakankamai akcizoTaip, tik naikinimo išlaidos nerealiai didelės Baisu

Savo laiku esu nemažai “sunaikinęs”Girtas