rietawo turgus

…Gal kas praejusy sekmadieny buwot rietawe…? Gal kokiu motociklu buwo?.. noriu sy sawaitgaly waziuot pirkt motocikla…

praeitą sekm. buvau pie 11 val… ir nieko neradau išskyrus motorolerius (pyrdas)…taip kad bandyk, gal pasiseks… Cha cha

Nu ash kaip rietavishkis daznai bunu tam turgui tai ka galiu pasakyt… scootu atveza gan nemazai ir neblogu… buna kroselku… preita buvo gal 5, dar buvo cioperis uz 2000 lt honda 80 metu normalus toks… buvo pora britvikiu daugiau nieko ir nemaciau… o sheip kaip koky turgu pasitaiko… buna visokiu aparatu… aprilu buna irgi… zodziu kaip pasiseks Šypsena

As wat dabar esu pakeliui i Rietava. Grizes jei nepamirsiu parasysiu ka maciau.

gal turit kokiu naujienu is rietavo?

buvau šį sekmadienį … na maciau tik du motociklus ir krūvą kiaulių… pardavinėjo 200X m kawasaki zx7… naked bike. gražiai atrodo. užsikūrė iš karto… tik kad variklis kaip tai pulsiuojančiai dirbo… nelabai patiko man… o kai bachuriux užlaužė gaza tai ir šaudyt pradėjo - nezinau gal ten iš duslių vandenį pūtė nes kartais gan stipriai užlydavo lytus Cha cha… o prašė tai 2700EVRO, šalia dar turėjo suzukį kokys tai - su streetfighter snukiu… nepaklausiau nei metų nei kainos - lėvai atrodė Šypsena