RIEBALUOTI PLAUKAI

pamenu, paauglystej irgi buvo paumejes plauku riebalavimasis. nervindavo tas, bet pastebejau, kad jei pradedu dazniau plaut, tai jie dar labiau susiriebaluodavo. taip ir likau prie plovimo kas 2-3 dienas…
dabar ir dvieju dienu plaukai normaliai atrodo;]

ŽliumbiaŽliumbiaNEZINAU, KA DARYTI PLAUKAMS- JIE RIEBALUOJASI TAIP, KAD REIKIA 2 KARTUS PER PARA PLAUTI, KAD ATRODYTU SVARUS.NUO DAZNO PLOVIMO JIE SIURA… VALGAU VISOKIU VITAMINU, ISBANDZIAU N SAMPUNU…NIEKAS NEPADEDA… OI VARGE VARGELI, TAI EISIU SKANDINTIS I GILU UPELI…ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

jei upely saltas vanduo,tai tada nepades…riebalai saltam vandeny neissiplauna,deja…o siaip tai negi jau tikrai tiek daug visko isbandei?gi nereikia tiketis geru rezultatu po savaites vitaminu gerimo Taip

Na pas mane irgi ne kas… turiu butinai galva plauti kas diena, nes kitaip bunu panasi i ragana…
Bandziau irgi nemazai sampunu, bet nelabai didelis skirtumas. Vitamnu irgi karts nuo karto pagesiu, bet nepasakyciau kad jauciasi koks norsskirtumas ar gari ar ne - vistiek tokiu pat greiciu riebaluojasi.

NA nebent nusidazai arba susisukuoji chemiskai, tuomet uztenka pjauti kas antra diena, bet kiek cia gali kankinti tuos plaukus su chemikalais.

Siaip girdejau kad nuo maisto labai daug priklauso… gal kas apie tai domejosi daugiau???

Nepergyvenk,bandyk rasti tinkama sampuna.Yra zmoniu kurie nesivargina plauti galvos ir vaiksto riebaluoti.BaisuZinoma cia jau kita beda.Apakęs O jei jau taip rimta kaip sakai ,nueik pas odos daktara,jis tikrai patars arba ben jau vaistiniko paklausk ka daryt.TaipYra tokia liga-seboreja.Tada plaukai ziauriai riebaluojasi o cia tai jau labai blogai.

nesiok susirisusi uodegele man labai grazu
viena karta vaziavau su pana i kaima ir ji susirisusi plaukus buvo blin sakau kaip graziai atrodai (tikrai graziai ) ta zvenge sako as galvos sendiena nesiploviau todel susirisau man grazu pvzŠypsena

Na ne visiems vaikinams grazu… Mirkt

Bet svarbiausiai kad pati jautiesi ne kaip. Man labiau patinka kai mano plaukai purus, o ne priglude Veee

Va nuo ko plaukai greiciau susiriebaluoja:
dziovinimo fenu,Ne
dazno plovimo, Ne
trumpi plaukai,Ne
ligos.Žliumbia

Tai gal nebandyk visų šampūnų iš eilės, o apsistok ties vienu. Galbūt kovoji prieš save Šypsena

Siaip galva plauk siltu vandeniu, o skalauk tokiu drungnu (vos vos siltu), nes sako, kad tuomet uzsidaro riebalines tos liaukos ir ne taip greitai riebaluojasiTaip

Brendimo laikotarpiu ir plaukų, ir odos riebumas gali labai keistis.

Ir plaudavau dukart kasdien- seniau, vasarom. Dabar uztenka karto per diena Juokiasi Vyrams vistik lengviau- plaukai trumpesni Kietas

Turejau ir ash shira problema… Ir pastebejau, kad kuo dazniau plaukus plauni, tuo greiciau jie riebaluojasi. Tai kai sededavau namuose ir niekur neidavau, tai plauku neplaudavau pora dienu Mirkt Po to isplovus jie ilgiau islieka grazus. Dar girdejau zmones sakant, kad riebaluotus plaukus reikia plauti shampunu skirtu sausiems plaukams. Tipo tas shampunas pats sudrekina plaukus ir tada liaukos neisskiria riebalu Nekaltas Nezinau kiek tave yra tiesos. Beje, man plaukai eme maziau riebaluotis kai pradejau dazytis plaukus Šypsena

Nu nezinau, nezinau… jei gyveni aktyvu gyvenimeli, tai riebaluota galva vaikscioti nesinori… kaip ne kai kurie cia patare. Dziovintuvas daugiau dziovina, o ne riebina tuos plaukus. Yra Wellos kapsules riebiems plaukams (asmeniskai nebandziau), kiek skaiciau jie reguliuoja galvos odos riebaliniu liauku darba… gal ir suveiktu? O kad plaukai taip greitai nesiriebaluotu as naudoju nivejos silpnas plauku putas. Siurstantiems plauku galiukams nusipirkau Henna aliejuka - supper dalykelis. Plauku balzamas taip pat mano plaukams butinas, tik ziuriu, kad butu skirtas riebiems plaukams, tada jis "lengvesnis".

niu, as plaunu kas antra diena, bet irgi uzknisa! nors antra diena po plovimo jau irgi nelabai kokia savijauta buna Nustebęs. bet kadangi cia seimos bruozas, tai nieko jau nepadarysi. ir dazymas visai nepadejo Piktas. o kai pas mane jie lygus tai tuo blogiau riebaluoti atrodo… be to nemegstu tu uodegeliu Veee. siaip ar taip sausi butu daug blogiau Laimingas

na, as siaip pirma diena isplovus dziaugiuos, antra - pakenciamai atrodau, trecia - extra plaut reik, o darbas, laiko stoka…na, labai daug nepatogumu…
kad nesisakotu galiukai naudoju riebiems su nusausejusiais galiukais plaukams fruktis sampuna - taciau riebumo nenuima, bet galiukus labai atnaujino - kirpeja pastebejo…