Richard Bach "Džonatanas Livingstonas Žuvėdra"

Negalima zmogaus kurtu kuriniu vadinti niekalu. Jei neidomu, tai tap ir sakykitFlirtasŠypsena
Vis delto zmogus rase, save bande isreiksti.

beje, tokia tema jau buvo… Šypsena

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/181842.240-=(137405666
9

AciuGėlė
Idomu buvo paskaitytiŠypsena

Tam tikrame gyvenimo etape daro dideli ispudi, taciau bendrai paemus labai jau saldi ir IMO primityvoka.

Na va, perskaichiau 3-chia kartaŠypsena (1- mokykloi, 2 - universitete, 3 - dabarCha cha)

Lengva filosofija, tiesiog malonu skaityti ir daug geru/pozitiviu minchiu ishlieka viduje

senai jau ta kurini zuvedra skaiciau. irgi savigau bl gera knyga. tokia lengva ir gili miela bet ne persaldi. tik gaila kad trumpa. nes taip norejosi ir skaityti ir skaityti. o vat to pacio rasytojo "tyltas per amzinybe" fe saldybe perkrauta ir siaip kaka Nekaltas

Perskaiciau nakti,per valanda…patiko…galvoju tik,kad gal per greitai perskaiciau,be pasimegavimo…

taip ir viska perskaicius (komentarus) nesupratau kuo ta knyga ipatinga ir kuo ne…ir isvis konkreciau apie ka ji?Nekaltas

kiekvienas iracionalumas yra tik nesuprastas racionalumas…
tai labai gera pasaka, abstrakcija kuri gali buti taikoma visiem mum, o apie ka… nepasakysiu… daug geriau ja pacia pasiskaityti ir susidaryti savo nuomone… nes ji nera ilga…
http://server.dugonics-szeged.sulinet.hu/irodalom/jonathan/jonatan2.ht
ml

galutine ishrauka turetu padeti atsakyti i daugeli klausimu - kam, kodel ar kaip…

Sutinku, skaityciau vaikams pries miega ir manau, kad patiktu.
Pries keleta metu rode per Tv, kaip D.Kazragyte skaite istraukas.
Tiesiog paprasta, grazu.

tobulybes siekimas… nereali, fantastiska knyga

vaikystej skaiciau kaip grazia pasaka. paaugus, kaip pasakos forma parasyta tikrai gera knyga.

manau tie zhmones, kurie ja perskaite interpretuoja tai kaip ‘grazhia pasaka, verta paskaityti vaikams priesh miega’, nelabaj isigilino, skaite pavirshutinishkai, arba ishvis neturi sugebejimo skaityt tarp eiluchiu, nors netgi ir to nelabaj reik.
respect autoriui, mazha knygute sugebejusiam pasakyti tiek daug…

Skaiciau ta knyga atrodo siais metais, bet manes ji per daug nesuzavejoNekaltas Gal tiesiog siek tiek per daug tikejaus. Siaip ideja labai patiko, bet pati knyga… nu bent jau skaityti galima…Laimingas

sita knygele skaitau kai man truksta geru emociju… neilga, paprasta, o perskaitai, ir visas prasvieseji, lyg prie kazko aukstesnio prisilietes

Man nepadare abai jau didelio ispudzio. Visai smagi knyga, kuria perskaicius ir susimastyt galima, bet nebutina Cha cha. Bet siaip, man tai geriausia R.Bacho knyga,nes kitu tiesiog nesugebejau perskaityti - nesiskaito ir tiekNekaltas.

Nebloga knyga, bet man “iliuzijos” labiau patiko, nors… gal turi itakos laikotarpis kuriuo skaiciauNekaltas
R.Bachas tikrai nera stiprus rashytojasNe

vat dabar skaitau"palike uzuoveja" nu kaip nesiskaitoNežinau bet tokia jau esu- negaliu numesti pradetos knygosPavargęs

Taip tikra tiesa

sita knyga viena geraiausiu mano skaitytu knyguŠypsenaji tikrai vertinga nes ten yra daug tikru gyvenimo tiesu.labiausiai kurinyje puoselejama tikslo siekimo ideja.Man labai patiko autoriaus Bacho poziuris i zmogaus gyvenimo tiksla.Kad ir ka besakytu aplink gyvenantys ir tave supantys zmones,jeigu zinai ,kad tavo tikslas teisingas,siek jo iki galo kol (jeigu pavyks)pasieksi tikraja tobulybe.Pvz Buda juk meditavo tol ,kol pasieke nirvana ir tapo dievuŠypsenajuk iki tol jis buvo tik paprastas princas.Ir garantuotai ji uz tai visi gana daug smerke ,bet jis vis tiek sieke savo tikslo.Juk dideli ir kartais neimanomi atrodantys darbai vis tiek padaromiŠypsena