Rezonatorius.Trumpai ir aiskiai

Nu jo, katalizatoriu ir turejau mintyse rasydamas 2a msg Girtas tik tada pavadinimas uzstrigo Nežinau

Man regis maziau parkiu sportini bakeli uzmesti. Rezonatorius paprasciausiai pigesnis variantas.

Ne ne visada , kartais palikus tuscia katalizatoriaus bakeli gaunamas labai slykstus garsas, teip kad is pirmo karto gali ir nepasisekt , gali tenkt isivirint ir vamzdi NekaltasP.S nemaisykite rezonansinio(nuima tam tikrus garsus) bakelio su katalizatoriumi(galima sakyti naikina kenksmingas ismetamas dujas) Nekaltas

ismeciau katalizatoriu, i jo vieta idejau rezonatoriu.Kadangi pries tai man katalizas suda male, dabar vaziavimas kurkas malonesnis, taciau apie garsa negaleciau pasigirt.Kaip suprantu tokiu atveju reik keist paskutini ta bakeli su tiesioginiu ismetimu, kad gaut gera rezultata?

dviejuose masinose stovi vietoj katalizo garsas nepakito o pas 850 nes su duslejo Gerai

o man zarazoz svarscykaij priburbejo , sako mes tau naxalia rezonatoriu idesim , o tu mum katalyzatoriu Šypsenair apgava, bereikalo taip padareu nes daba garsas kaip is kibiro, pavasary pjausiu lauk ir desiu kazka kita

O jie katalyza uz 100lt dastume Šypsena

mano bmw katalyza , paskambinau , atvare, pasieme ir 110lt dave, nos kai pats buvau kitur nuvezs tai tik 80 pasiule Nekaltasp.s telefono nr gaila nebeturiu, pameciau kortele Nekaltas

blemba taigi pas tave opelis!!! as pagalvojau paziurejau i profaila akurat zinok nieko tu nepakeisi kiek pazystamu i opeli dejo rezonatorius pas visus tokie garsai slykstus taigi zinau apie ka kalbi tik va kaip gydit nieko nezinau…

jojo, jau garsas sventinis toks, ausiai tiesiok malonus pavasary bandysiu katalizatoriu atgalios det Šypsenao pries taij buvo , ot buvo, jokio garsiuko nebuvo Šypsena apgavikai, sako ataip ataip tau sudegs del duju Šypsenaale gryzes galvoju, ot svolaciaij, gi pas mane kompas stovi, ti nedegins ans Cha cha) ale jau per velu

na kompas ne prie ko … ismetamos dujos skiriasi nors nezinau kiek cia tiesos kad dujos gadina katalizatoriu…

ta prasme dujos degina katalyzatoriu, kai jos prastaij sureguliuotos, kai duoda riebu misini, o esant kompui sitokis vairantas neimanomas Cha chao visiems daznaij ir buna, kai atvaro smirdedami kiausiniais Cha cha

Rezonatorius: tai vienas is ismetimo sistemoje naudojamu bakeliu tipu. Nesigilinant kas kaip(is atsakymu i temos klausima supratau kad neivienas ir nezinot), pasakysiu tik tek - rezonatorius, tai aktyvinio veikimo “bakelis” (buna ir reaktyviniu ir misriu), skirtas kuo maziau trukdant ismetamoms dujoms (nuo konstrukcijos priklauso, bet praktiskai bevek nesudaro pasipriesinimo duju srautui) pasisalinti is sistemos ir, "cia viena is jo paskirciu ir esminis skirtumas nuo reaktyviniu bakeliu(“issipletimo kalmeru” Mirkt yra tai, kad jis ypatingai slopina auksto daznio ir siektiek vidutinio daznio garsa, bei kartu yra viena is rezonansini efekta sukurianciu ir viena is ismetimo sistema sudaranciu daliu. Kas tai yra rezonansinis efektas, duju pulsacija sistemoje, kokia jo pritaikymo esme voztuvu faziu persidengimo metu, tikiuosi visi AB seeeniai zino (tik ar supranta ). Mirkt Labas Apkabinimas Alus Laimingas

Dar klausimas: Yra dar antras nedidelis bakelis (priespaskutinis).Kokia jo paskirtis?Daug pasikeis jei ji ispjaut ir pastatyt vamzdi?Ka sakys per TA? Dekui uz info.

pamenu man guoly, kaiturejau, berods is triju bakeliu paliko viena Šypsena

O kaip ten del TA?Prisikabines, kad konstrukcija pakeista?Ar pan.?

kazkaip niekas ni puse zodzio Šypsenasvarbu kad co ir ch atitiko reikalavimus Cha cha

o vietoje katalyzo istacius zumiai siauresni rezonatoriu, toki kaip vamzdzio formos, o katalyzas buvo toks baciokas kvadratinis ir turis ir diametras zymiai skiriasi,kas tada buna???

???

Gal kas zinos kokio ilgio reikietu statiti rezonatoriu ???(variklis 1.8l), rezonatorius issukantis dujas is sistemos