Review :)

kokios sąnaudos trasoje prie 110 - 130 ?

Edai, visos į temą Taip Cha chaDr, slyvos dizainas man ir dabar Gerai Svarbu, kad ten viskas tikrai patogu (Qškėj irgi patogu, Octavijoj irgi normalu), ko nepasakyčiau apie toytoy Baisus

reali situacija yra baisoka su tais SUV’ais Šypsena

Edai, ka jau ten patart kai renkiesi maziausia blogybe is visu. Nexen turbut okiausi, hankooku kaip suprantu neipirksi?

ana ziema papirkau nexen’us,ka zinau,tylios,komfortiskos,kiek teko paragaut sniego,neuzbuksavau Ne Juokiasiciupinejau ir Hankook Winter I*cept IZ W606 205/50 r17 ant 120d,f-a.d-cd.net/f01fa44s-960.jpg nupirkes buvau is monrat uz 1.1klt,na tos tokios imantrios,jau bant is rasto ,tai ir leda ir sniega kapot turetu Taip

Kiek čia pas mus to sniego pastarosiomis žiemomis? Jeigu pasninga, mieste ar trasoje greitai nubarsto ir tampa vandeniu, tad perkant žiemines padangas reikėtų vertinti, kad būtų geros charakteristikos ant šlapios dangos.

bent ana ziema pirkdamas padangas tuom ir vadovavausi,kad butu tylios,komfortiskos ir ne su traktoriniu protektorium Ufff

egzotika.lt/padangos/151040377-nexen-wg_sp-225-45-r17-94v.h tml Ir jei 2014-2015 tai tada savsiem Gerai

ana ziema jas vezesi i egzotika,kas speju ir bus greiciausiai 2014metu Taip

egzotika.lt/padangos/71680111-goodyear-eagle_ultra_grip_gw- 2-235-45-r17-94v.html Valio Cha cha

dr: po 1 vnt. būna panašių kainų, nėra ko stebėtis, nebent pradine kaina Šypsena

dar senienas mazom kainom pardavineja Gerai Maciau ju lyg ir puslapi, kad ten 2007 m. Cha cha

Rock>nu tai px,prisiperki 4vnt skirtingu ir gazuoji,skaiciuok visus imanomus testus atitiksi Juokiasi Gerai

slivai nokian d4 tiks?

Praset nuomones ir ja gavot. Nereik priimti visko uz gryna piniga Mirktsikseris>kiti matys sviesas Šypsena Naujose masinose LED lempas deda netik del grozio jei ka ŠypsenaRitute> GeraiHollow>Siek tiek senovinis, bet 2001m nera ko noret. Naujesnis modelis turi daugiau privalumu, bet jis jau didelis ir tai jauciasi vaziuojant. dr>SUV labai patogu ilipti/islipti, toli matai i toli, gali daugiau pravaziuot nekabindamas dugno ir t.t. sikseris>Passat ne Bmw, aisku taip nesivaldo. Bet apsizvalgyk aplinkui ir pastebesi, kad labai daug “nesivaldanciu” masinu kazkaip vazineja. Man irgi neaisku kaip NekaltasTom4s>Medziagos daugeliu naujesniu masinu prasteja siekiant islauzti kaina, bent jau taip daug kas sako. O siaip kaip visada, kaip kas supranta ir kam ko reikia. Edas>Jauciu Hankook imciau… Rock>Neisivaizduoju Ne

Aš esu skaitęs, kad nereikia bijoti senesnių naujų padangų, jeigu jos tinkamai sandėliuotos (aišku ne 2007 m. Šypsena) Bet pvz 2010 m. gamybos naujos padangos, neturėtų būti kažkuo apčiuopiamai prastesnės nei 2015 m. Visas straipsnis čia:delfi.lt/auto/patarimai/4-5-metus-sandeliuotos-padango s-ar- verta-pirkti.d?id=66228850

ir sugebėk suskaičiuot taip Cha cha septinti metai važinėju su silke, tai netik kad nežinau kiek ji ten gramų ima, bet net ir litrais nežinau kiek ima Cha cha O šiaip, kaip skaičiavai? atskirai į sugraduotą bakelį benzą pylei ir iš jo kurą kažkaip padavei į sistemą?

Uzsidega lempela, vaziuoja ant smugio kolonken. Pila kiek telpa ir vel laukia lempelos.

lempela tikrai pats tiksliausias variantas Taip Cha cha

man tai valgo normaliai,i menesi 60-80oir Taip