Renkuosi virtuve...

pirmiausia reikia pamatyti kokia technika egzistuoja ir kaip atrodo ir apmastyti ką norėtum virtuvėje turėti. antra, tai dizaineris ir baldų užsakymas. trečia, tai technikos pirkimas. ketvirta, tai baldų surinkimas ir technikos sumontavimas. penkta, tai … “pirmasis blynas” … Cha cha

  1. Noriu, kad komplekto stalvirsis butu pakankamai atsparus vandeniui ir peilio dryziams (kartais tingisi traukti lentele is spinteles Drovus. na abejoju kad stalvirstis nenukentetu ant jo pjaustant. nebent is akmens mases bet ir ant jo su laiku atsirastu zymes as asmeniskai nerekomenduociau ant stalvirscio pjaustyt

na manau kad kaina tar imontuojamos ir paprastos buitines technikos skiriais neblogai ir plius imontuojamai technikai reikalingas baldas kuris tiap pat kainuoja.Na aisku nesigincysiu del patogumo.

rekomenduoju savo draugę baldininkę, Kaune, pati projektuoja. bangoj nickas lndra

sakai? Cha cha galim ir pasiginčyt Mirktpaprastas vapyzdys : perku įmontamą Baumatic kaitlentę ir arkaitę… Šypsena orkaitę jau turiu, su nuolaida kainavo 900 Lt Laimingas o kaitlentė apie 600… taigi i togo 1.500… panašios kainos yra ir normalių elektrinių viryklių su stiklo keraminiu paviršiumi… Mirkt bet aišku kas ko nori… o patogumas kai orkaitės durys akių aukštyje Girtas

Sutinku orkaite ir kaitlente daug patogiau imontuota, o va del saldytuvo, tai galima pasigincyti: imontuojami kainuoja daugumoj > 2000Lt, ir plius spintele Liūdnas Tas pats ir su indaplove Liūdnas

dėl šaldytuvo sutiku, o dėl indaplovės… mačiau l. mažai neįmontuojamų… gal ne ten žiūrėjau… jos šiaip ar taip kaina Kanda Cha cha

sakai? Cha cha galim ir pasiginčyt Mirktpaprastas vapyzdys : perku įmontamą Baumatic kaitlentę ir arkaitę… Šypsena orkaitę jau turiu, su nuolaida kainavo 900 Lt Laimingas o kaitlentė apie 600… taigi i togo 1.500… o kiek kainuoja Baumatic stacioanari panasuas ligio virikle na gal jau pinga ir imontuojamos seniau budavo nemazas skirtumas.

stacionarių nemačiau, įmontuojama su nuolaida tada kainavo 900 Drovus

Nu nezinau imontuojamas saldytuvas taip pat kainuoja lygiai tiek pat kiek ir paprastas,tik kad spintele jam reikalinga.

uztai graziu vaizdu dziaugsies… Šypsena

nebūtinai Mirkt man kai suprojektavo, irgi padarė eskizą įmontuojamo, alia aš pagalvojau pagalvojau ir nuspredžiau kad gal nebūtina… bus gražiau neįmontuojamas bet metalo spalvos Girtas

Nors įmontuojama technika vizualiai atrodo beveik identiškai kaip nemontuojama, bet paprastai ji turi mažiau galimybių nei nemontuojama. Vat galimybių sąskaita gamintojas ir “suvienodino” montuojamos ir nemontuojamos technikos kainas. Tiesiog pirkdami montuojamą techniką už tą pačią kainą gaunate “prastesnį” daiktą.

Nu gal Nekaltas, bet man tas neįdomu- aš noriu patogumo- todėl renkuosi įmontuojamą- o dėl galimybių- velniam man jos- jei nesiruošiu visų naudot- pilnai 6 funkcijų orkaitei pakanka, ypač, jei dar yra programavimas Taip

cia labai gincyciausi, juk apdailos nereikia

Ginčykis. Cha cha Bet dėl to, kad įmontuojama apdaila gaunasi arčiau visų įrenginių ir neaišku kokia ji gali būti, tai tiems įrenginiams būtina geresnė izoliacija. Saugumo reikalavimai kiti. Gali pati palyginti įmontuojamos ir nemontuojamos technikos galimybes. Aš ir iš pradžių galvojau, kad apdailos nereikia, tai turėtų būti pigiau, bet pasirodo viskas visai atvirkščiai. Laimingas

tebunie, nesigilinau i tai smarkiai… Laimingas

  1. imontuojamos technikos pirkti nebutina, tik uzsakyti (rezervuoti) ir atsisviesti montavimo brezinius. 2. Plautuves akmens mases biskuti pigesnes nei Franke parduodamos salone DAlia.

Del breziniu: siulau pasivaikscioti po tuos visus salonus (Dalia, VokeIII(gana limituotai siulo), Rimas ir Jonas, Klaidas ir Egidijus) ir pabandyti pakalbeti su dizaineriais vietiniais… Gerai yra tai, kad pasako tokiu detaliu, kokiu nenumatysi pats - pvz kad dureles nekliudytu viena kitai atsidarineti, ir pan… Kitas dalykas - dauguma didesniu gamintoju kaip VokeIII siulo standartinius ishmatavimus, ir jei nori nestandarto, tai kainuoja vos ne dvigubai brangiau ! Veee

Taip ir stengiuosi daryti, bet gaunasi taip, kad vos ne kiekvienos firmos dizaineri turiu kviestis i namus del brezinio, nes kitaip jie man niekaip negali pasakyti net apytikres kainos. Nesinori uzsakius baldus gauti dvigubai didesne saskaita nei tikiuosi ir galiu moketi.