Renku anekdotus apie zuikius

Eina ziukis per miska liudnas tox.Sutinka peleda.Peleda:
-Ko toks liudnas?
-Pasikart bandzeu.
-Tai kas atsitiko.
-Kabu kabu o kaip nemirstu taip nemirstu.
-Tai uz kur kabinaisi virve?
-Uz leteneles.
-Taigi uz kaklo reikia.
-Bandziau, dusina.

Gili upe, aukstas medis.Kiskis virve ant medzio pasikabino jau nori pasikart.Kilpa ant kaklo.Jau soks nuo sakos… Tik Triooookkkssssttttt… Nuluzho shaka kiskis i gilia upe ikrenta, o islipes ir sako:
-Velneva, su situo pasikarimo galima ir nuskest.

  • Ar jūs negalėtumėt zuikio atžvilgiu būti žmoniškas? – paklausė vilko.
  • Ne, aš jį myliu žvėriškai.

nu cia jus gerai pavaret Šypsena
Gerai

Gyveno karta meškinas ir kiškis. Jie nebuvo draugai. Atvirkščiai jie buvo priešai. Atsitiko karta taip, kad jie kartu ėjo mišku ir susitiko varlę. Varlė ir sako:
-Retai ką nors sutinku, o kai sutinku tai išpildau jo šešis norus. Taigi aš išpildisiu jums kiekvienam po tris norus.
Tada meškinas ir sako:
-Aš noriu, kad visam miške būtu vien meškos patelės.
O kiškis sako:
-O aš noriu šalmo.
Iškart kiškis gavo šalmą ir užsimovė ant galvos. O meškinas tik nusijuokė iš kiškio noro. Tada meškinas ir sako:
-Aš noriu, kad ir gretimame miške būtu vien meškos patelės.
Tada kiškis atasko:
-O aš noriu motociklo.
Ir iškart prieš kiškį atsirado Harley Davidson. O tas ir užsėdo ir važiuoja. O meškinas ir vėl nusijuokė iš jo noro. Tada meškinas ir sako paskutinį savo norą.
-O aš noriu, kad visame pasaulyje būtu vien meškos patelės, o aš vienintelis meškinas patinas.
Tada visi sužiuro į kiškį. Varlė ir sako:
-O koks tavo paskutinis noras?
Kiškis ir sako pravažiuodamas su motociklu:
-O aš noriu, kad meškinas taptu gėjumi.

Tai va.Eina eziukas i miska,sutiko kiski.kiskis klausia kur eini ezi?Tas i miska,einam kartu,ai bet tu letas as tave paimsiu po pazastim ir eisim kartu.Nu ir eina.Sutiko lape,einam i miska eina.Po to Vilka ,meska,karoce visi eina i miska.Tamsu iejo i miska.Ir visi i duobe sukrito.Nu ka 3para meska uzsinorejo p***,sako nu lape davai,lape negaliu meska,kas dabar: aids sergu Šypsena .Nu tada Vilke ruoskis,negaliu kas tau:sifiliu sergu Šypsena …Nu ka beliko kiski.Kiski ruoskis.Kiskis is vieno krasto i kita laksto Apakęs .Sustojo isitraukia vezli is pazasties ir sakotokias mandavoskes matei!!!

Šaukia Zuikis ant viso miško, net ant kelmo pasilypėjęs, kad geriau visi girdėtų:
-Vilkai - gėjai, visi vilkai - gėjai!!! Piktas
-Zuikuti, kaip tu čia kalbi taip negražiaiApakęsNe ?- klausia žvėrys.- Pažiūrėk, tau dar net pienas nuo lūpų nenudžiuvęs Nustebęs
-Tai kad čia nepienas Piktas

MirktCha cha

Eina zuikis mishku, zhiuri krumuose lape istrigus. Nu tas nieko nelaukdamas tik lapes uodega i virshu ir savo reikala atliko. Baige ir eina toliau eidamas galvojo, ple gera buvo, bet kad labai greitai baigiau, reiktu dar pora pagaliu padaryti. Nu kaip tare taip ir padare. Padare dar, atsisedes masto gera, reiktu dar ir taip iki nusekimo. Nu baige velkasi namo, vos eina nusekes tokis ir sutinka meshka. Meshka eeee… zuiki ko toks nusilakstes ir pavarges, kas yra tau ? kas uzhvaike ? Zuikis: tai va krumuose lape istrigus pasijudinti nesugeba, tai ash jai pagaliu pagaliu net pavargau, eik tu ir tu ja taip. Meshka pagalvojo ir sako reiktu ir nuejo. Brenda zuikis toliau ir masto zhinai viena karta gyvenime tenka lape daryt, reiktu pasimegavimui visdelto dar, kas bus tas bus mirsiu ish malonumo. Nu ir grizhta atgal. Prieina tuos krumus, zhiuri lape krumuose visa kruvina guli tokia sudauzhyta visa ir t.t. o shale meshka visas suprakaitaves uzhduses. Zuikis klause meshkos kas cia nutiko, kas tai lapei ? meshka:
Zhinai zuiki pagaliu neradau, tai ash ja akmenimis akmenimis … Šypsena

Atsibunda zuikis visas paxmielyngas nerealiai akis vos prapleshe. Galvoja reiktu paxmielo ir eina pas meshka prashyti, kad ipiltu koki 100gr. Eina mishku isheina i aikshtele, dairosi ogi aikshteleje, meshka guli kniupshcia visa sumushta akmenimis uzhmetyta, aplink medzhiai ishvartyti, o po jais vikas guli stuburu sulauzhytu pasijudinti negali stena visas, shale guli lape visa ishprievartauta ir pasikukchiodama verkia. Zuikis pribega padeda lapei atsistoti…
Kas tau lape, kas cia atsitiko, einam padesiu iki namu pareiti, daktara ishkvieisu sulakstysiu pasirupinsiu, kas cia atsitiko ir t.t. ???
Lape dar labiau i asharas ir pasikukciodama sako zuikiui:
Zhinai zuiki eeeeee… koks tu geras ir shvelnus, visai nepiktybinis kai negirtas Cha chaCha chaCha chaCha cha

Kam tau ju reikia Aš nekaltas

Nutare dramblys ir zuikis pasikeisti lytiniais organais. Po savaites susitinka abu ir zukis klausia dramvlio:

  • Nu ir ka?
  • Nu nu! Visad visur veluoju, nes tolete pratupiu 3 valandas kol pasalinu skyscius is kuno, o kaip tau zuiki?
  • As ir veluoju Liūdnas , nes ant posukiu sumeto.

Šypsena

Nusprendė zuikis būti drąsus.Pasislėpė už krūmo ir laukia.Eina pro šalį lapė.Zuikis: Bu.Lapė negyva.Eina pro šalį vilkas ir jam tas pats atsitiko.
Eina meška.Zuikis: Bu.Meška šukteli:
-Va jei kaip išgąsdinai!!!
Pasiima zuikį už ausų,įsikiša į kelnias ir sako:
-Prisivirei košės tai dabar ir srėbk!!!

jei jau nutarei rinkti, tai malonek
priziureti, kad anekdotai nesikartotu, nes jei tema pavirs kazkuo panasiu i buvusia anekdotu baze, kur tie patys anekdotai kartojasi po n kartu, bus trinama.

Bega zuikis misku, gi ziuri lape amfetamina uosto. Zuikis ir sako:
-Kas tau lape cia dabar, narkomane pasidarei? Varom geriau palakstysim po miska, pasportuosim, sveikai gyvent pradesim. Gudri gi tu, turetum pati suprast, kad nesveika narkotikus vartoti.
Lape pagalvojo ir nubego paskui zuiki. Bega jie dviese ir pribega vilka. Ziuri, kad tas gi extasi varo, viena po kitos. Ir vel zuikis prisikabino, begam palakstysim, pasportuosim ir t.t.
Bega jie jau tryse misku. pribego meska ir vel tas pats.
Pagaliau pribego jie visi prie liuto - visu zveriu karaliaus, ir tik zuikis pradejo jam savo morala skaityti, liutas nieko nelaukes ismale zuikiui visus dantis ir sako:
-e, zuiki, uzknisai jau, kai tik tu apsirukai, tai visas miskas is paskos turi lakstyti. Šypsena

Bega karta zuikis per gatve ir tik bum! Nutrenke vargsa. Atbego mama ir bara durna vairuotoja, o tas bzm, bzm uzgazavo ir bum! Zuikiene nuskrido.

Sitas labai geras Gerai

[quote]
Zapodlo rašė:
Eina lokys misku ir ikrenta i duobe (spastus)… Islipt negali, pavargo…

Cha cha Gerai

Stato žvėrys miške tiltą, o zuikis guli po egle.
Prieina lapė:

  • Zuiki, ko tilto nestatai?
  • O man lytinė abstrakcija!
  • AAAaaaa…
    Prieina vilkas:
  • Zuiki, ko tilto nestatai?
  • O man lytinė abstrakcija!
  • OOOOoooo…
    Prieina meška:
  • Zuiki, ko tilto nestatai?
  • O man lytinė abstrakcija!
  • O ka tai reiškia?
  • Tai reiškia, kad aš … dėjau ant jūsų tilto!