Rekordas dar vienas!

voyager, cia tau nusileist iki mano lygio butu per sudetinga… o ta leidimasi deretu vadint pakilimu Mirkt bandei kazka apdet ant checkio ir likai kvailelio vietoj… Kvankt? Angelas eik ziurek, kaip kobe losia! jau 12 tsk turi per pirma kelinuka… lakers veda preis new yorko piniguocius… 36-25 Girtas

tesingai. iki tavo lygio sudetinga, nes per daug ziauriu butu. ***** tas tavo kobe. nba jis vienas nelaimes. nieko nenorejau apdet, tik pasakyt kad blogai mastai apie krepsini Nekaltas

nieko sau “norejau pasakyt kad blogai mastai apie krepsini” Cha cha Cha cha kazka unikalaus tu vistiek turi Cha cha kaip tik tokia pradzia “arba geriau nueikit i 22.lt/index.php?showtopic=6292&st=420 ir atras, nereik checki prasyt” labai tinka pradet savo minciu isreiskimui siuo “tik pasakyt kad blogai mastai apie krepsini” klausimu Cha cha Cha cha … vnz vyruti, bet nelabai cia pats kazka pasakei naudinga, tik i ziopliuko vieta pastatei… kartais visi mes susimaunam, bet turek drasos ir prisipazint Angelas

kad tau net niekas nepritaria, tu esi vienas.xaxa vienas esi.tau niekada nepritaria.pradek nuo saves.keiskis, beje jau nuorada idejo Liežuvis

Kobe nesveikai lošia Girtas~20pts jau per pirmą pusę ir 5 asistai, 2 nerealūs buvo Gerai

Cha cha Cha cha Cha cha vaike, jau smagintis pradedi… o gal tiksliau, kitus smagint savo nesamonem? Cha cha … kam man reikalingas kitu, tokiu kaip tu, pritarimas? … kad kietesnis buviau? … kad saugesnis jausciau? Cha cha Cha cha … komikas Cha cha p.s. baigesi pirma puse, tai linkas atsirado… kai as jau nuo pat pradziu ziurejau Cha cha … cia velgi nepavyko tau nieko apgaut ir likai kvailelio vietoj Girtaskobe: 17pts 7 reb 6 assts per pirma puse - MVP verti statai Kietasdar 3 pts ir rekordas bus pamustas Apkabinimas

nba paskutinis kelimys idomus. kiti tik cirkas, tai cia daug parasei ir protinga vaidini?kas patare rasyr, draugai padejo? Cha chaBe to nba ilgai trunka ir reklamos t,y time out net 5min tai krc eik tu *velniop* su savo nesamonem

Bandei nesileist iki mano lygio, o jau gincyjies su manim nerisliais, minties suoliu pilnais keliais sakiniais Cha cha Cha cha … viskas, baigiu cia su tavim zaist, tik pateiksiu isvada: ISVADOS po tavo pasirodymo cia: Siandien tau nekokia diena, likai gryno kvailio vietoj. ner ko pykt… kad nepasirodytum dar kvailiau, tiesiog ignoruok mano sita paskutine zinute ir neatrasyk, draugiskas patarimas Apkabinimas

bla bla bla bla bla lia lia lia Šypsena dar interpretacija parasyk Cha cha Liežuvis intiligentas. dejau ant taves Flirtas

kobe lopas.

Drovus

xujipi o ne MVP asile tu

Drovus Špyga