Reikia vyro vienam vakarui

tiesa sakant siais laikais zmones protingi ir supranta, kad kai kada palydovo gali ir nebuti…
Kiek paciam teko susidurti - buvo susitarta del principo ‘…jei pakankamai ilgai pazistami…’
O be to…argi tas priemimas taip jau svarbuDrovus

jeigu tik priemimui - galiu. net i sauksta savo galiu acinest
o del soferiavimo i krano - taxi i santechnikas jum pigiau acieitu

Gerai cia!GėlėCha cha

Manau dar yra daug laiko, todėl spės apsinadioždinti ne vieną kartą…Cha chaJuokiasiGirtas

ale negales numatyti kaip anas elgsis ‘prie lovio’ MirktCha cha
kurioj rankoj laisvu nuo Myliu metu laiko shakute, ir visa kitaMirktCha chaCha cha

ApakęsApakęsApakęs Ar geru navarotu moki?Cha chaCha chaCha cha

soglasien Taip. ot ciotkai bus Gerai: su viena i vakarelius vaiksciotau, kitai kranus taisytau, trecia visur veziotau JuokiasiCha chaLaimingas. ir is visko nauda abiem pusem Taip - SUPER !!! Kietas

Gerai ir nickas visai i temaGirtasCha chaCha cha

niu ragai gali kliut kranus taisant… Nekaltas

Juokiasi kas ka kranais vadina, kas ka vairuotojais … bet juk esme visai kitokiam darbui juk zmogaus reikia …Nekaltas

Nu va, motera rimtos pagalbos ieško, a Jumi kad tik pažvingaut Nekaltas… Per vėlai skelbimą užveizėjau Nekaltas

a ka, jau kam nors taisei krana?Drovus

O koki noretum issinuomuot: saunu-bjauru; grazu-saunu ar grazu; saunu ir heteroseksualu; nelabai saunu ir be pinigu; ar dar koki? Nekaltas Tokia gudria sistema sugalvot nemazai laiko reikia Nekaltas Oficialus vakaras, tikiuosi, bus ne zemiau vaterlinijos Mirkt

A man… a man… a man irgi reiktų Flirtas
Nebūtinai heteroseksualaus (kadanti triuškintis ir taip turiu su kuom), bet užtat išvaizdaus - sudaryti įspūdį vakariniuose pasisėdėjimuose.

Neee…, labiau linkstu link priėmimo Nekaltas…, jei many teiravais Nekaltas

visai svarbu kokio Šypsena
i kad kranus taisytu, i kad veziotu, i kad priemime sarmatos nedarytu
i da kai kam.
a ziurint kokia beda uzspaudzia: kartais bent priemimui.

‘bent priemimui’ labai patiko

dar nebuvai, kaip galejo patikt Juokiasi
Nekaltas Nekaltas

nezinau, ka turi omeny, nu bet, ragus ne visiem ir ne visada stumiu Ne
gaila Taip
raguuu Mirkt

tinkamai pasiruosus netrukdys Ne.
o tu jau is pensijos parlekei? Cha cha