reikia Sventuju vardu

marija,paulius,adomas…

visu neisvardinsi,ir sunku pasakyti,kokie tau grazus butu,tai nzn,ar verta vargintis… nes lb daug ju yra mano proseneles maldaknygej Juokiasi va, Ija sventas… Šypsena

ir kuo gi tau jis durnas Drovuslb grazus.

Gabrielius,Morta,Genovaite,Kristijonas,Jonas…Aloyzas,Martynas…

em… Nekaltas Dominykas,-a , Berta,Patricija,Agne,Marija,Gabija…em… Drovus nebepamenu

pvz Simona šventas…

jei netingi,tai surasyk,nes as namie neturiu tokiu knyguciu Cha cha turiu tik biblija vaikams ir parengiamaja knygute Cha cha

Marija Nekaltas Cha cha

aciu Cha cha nu nzn…man dbr komplexa iware su sawo betem anciukais;]

mano sventas Cha cha Agne, Kristina, Gabija, Gabriele, Agota Šypsena

Visai gražus vardas Viktorija. Gerai Taip Girtas

Cecilija, Vinifreda, Agata, Agripina, Magdalena, Klara, Ksavera, Brigita, Liucija, Felicija

E as nusprendziau, kad juk galima ir nesibernavot ŠypsenaBet jeigu spesiu tai atvarysiu ŠypsenaO seip Vika arba Agne Cha cha

nzn,as priimsiu ta sakramenta ir bus rami galva

Nenori baznycioje pasidometi? Siaip labai daug yra: Ignas, Mykolas, Anzelmas, Andejus, Jonas, Pertas, Juozas, Ignas, Kristoforas, Marija, Ona ir pan …

amm… _ Brigita ir swentas ir lb grazus… _ cia todel,kad mano Liežuvis Liežuvis LiežuvisALe blemba zhiuriu i koki as cia sarasa tarp wisokiu _ Vinifredu ir Agripinu _ papuolus…brrr… Baisu Nekaltas Nekaltas

augustinaCha cha sia mano tox vardas wat… Liežuvis ir jis sventas… Liežuvis Liežuvis Liežuvis Cha cha Flirtas Drovus

Salomeja,Dominyka

**

**

Cia gal kokiaa dermavonei reikia ??? Drovus~ Man labai grazhus Marija, Adele, Kotryna ~ Žvaigždė~ Ir Ieva [manuo Myliu ]