Reikia pagalbos \"Chaser\" zaidime

Gal gali padet Nekaltas Dabar as kanalizacijoje ar tai pozemi ir vakar losiau kokia 01:00 nakties Šypsena Tai gal jau akys nerado isejimo is ten ar tikrai neradau Cha cha Tai gal pameni kaip pereit ???

[dF]

as katik zaidziau sia vietaŠypsena
ten nieko sunkaus… eini ten kur galima eitŠypsena pralendi pro toki isgriauta tuneli po zeme islendi kitoj pusej ir vel eini iki galo …Šypsenapacioj pabaigoj turi rast tokias kopeteles sienoje kurios kyla i virsu.jomis uzlipsi ir islysi i miesta ten sagokis priesu kurie ant stogu sedi, baisiai jau sunku juos nupiltCha cha

JAU PRIEJAU ta vieta kur is boksto su optika reikia saudyt.

As jau radau ta isejima seip taip Cha cha Bet islipus, issaudziau priesus toje gatveje Šypsena Liko 7 lifo ir gatves gale ju dar kokia 5 Cha cha Tai va kaip uzeis noras tai nusaudysiu juos Cha cha

[dF]

hmmzz…ŠypsenaGerai
o as tai niekaip nerandu iejimo i ta svyturiLiūdnas

Pavaiksciok ir rasi tikrai Šypsena Nes ir as pasimeciau ankstesnese misijose kaip duru praejimu daug, o kurios tikros Cha cha Bet siaip taip radau tikras Šypsena Be to jeigu turi seiva ten kur islendi is pozemio, su 100 lifo tai parasyk Šypsena Nes su 7 lifo daug vargo bus kol pereisiu per tuos ciumorus Cha cha

[dF]

gerai paieskosiu to seivo, tik savo pasta parasyk.

pas mane tokia situacija: reikia patekti i ta svyturi , daug vargo buvo kol as i ji patekau(dabar esu(taip itariu) pirmame aukste) patalpu planas panasus i plius + kiiekviename gale po duris i dvi i ju as ieinu(ten dar po kelias duris kurios neatsidaro) , o i kitas dvi duris man neiseina ieit.nezinau ka daryt. nepastebet kokiu nors duru negalejau nes viska issniukstinejau bet nieko neradau…

Siusk i [email protected] Mirkt Aciu is anksto. Na tai va vis delto tau geimas patiko Cha cha

[dF]

Taip

tiknervuoja kai uzstringi tokiose kvailose vietose…

As dabar esu ant dangoraizio, ant kurio dar namas yra Šypsena Tai jau besemente Cha cha Ten sukta praejimu daug Šypsena Bet rytoj meginsiu ramiai pereit Šypsena be to aciu uz seiva Mirkt

[dF]

Pala, koki svyturi? Nekaltas Neatsimenu kazkaip svyturio, imesk nufotkintu zaidimo vietu - padesiu. O as pasigirsiu, kad perejau tuos vandenyje 2 lygius ir dabar uoste grajinu pries zaliasias beretes. Zjbs geimas Cha cha

NA LIGHTHOUSE tai ir yra svyturys. beto man liepr i ta "boksta ilipt ir su optika savus pridengt tai manau mes apie ta pati snekam tik kitaip vadinam.Mirkt

zinot jei turit galimybe pabandykit dar bloodrayne pazaist as siandien parsinesiau tai patiko. dabar teks rinkts ar cheaser ar bloodrayneCha cha

vakar iki 3h nakties ji geiminau(ir dabar kazkiek gailiuosi)Cha cha ttikrai gerasGerai

Neturiu tokio geimo, bet jei nori tikrai gera 3D shooteri palost, tai parekomenduosiu Serious Sam 2 - cia tai geimas skylėuskas… Geriausias kada nors gyvenime zaistas zaidimas!

Ten kur lygio pradzioje istisai SWAT burys tvatina i tuos naiperius bokste? Nu tai kazka pamenu, bet tos tikslios vietos kur tu striges tai neatgaminu. Jei neatgaminu, tai reiskias ten labai paprastas praejimas, man ten sunkumu kazkaip nekilo. Pamatysi ateityje kiek bus problemu, tai sitas atsiminsi su sypsena Mirkt Blin geras geimas ir sitas vistik Kietas

Turiu ta Blood Rayne, bet nera kada zaist daug zaidimu vienu metu Šypsena O va Serious Sam atmaina Will Rock Šypsena Irgi vertas demesio Šypsena O tu kalbi Serious Sam 2 tai cia tipo Second Encounter ??? Nekaltas

[dF]

Iskilo beda Šypsena Gal is jusu turi seiva kur misija portland. Ten kur sunkvezimi reikia apsaugot Šypsena Bet, kad tu priesu daug ir visa amunicija isnaudojau Cha cha O per nauja tiek priesu saudyt nesinori Šypsena Jeigu turit atsiuskit i [email protected]

[dF]

Va, va, as sita lygi irgi per naujo zaidziau, fainas lygis Taip Bet tu smarkiai stumies i prieki, taip greitai ir mane pavysi Apakęs

P.S. Seivo neturiu, pilna turiu underworld’e, nes ten tai nu nx bus…