REIKIA JUK IR KAUNA PAŽADINTI

turiu pastebeti kad siandien kaunas pabudo kaip reikiant…
britvu pilnos gatves buvo… TaipGerai

nu karoce sekmadieni prisipisinejau siandien apibilietavo centre greiti 95 pasove teko susimoketi dedems piktiems 40 litu

kadangi as vaziavau paskui tave tai be biletu praleido Cha cha

palauk ateis ta svente ir i tavo kiemaŠypsena

geriau tos sventes neateisu
uz 40lt i baka jau nemazai ibega Piktas

Negailink, benziniuko ir policininkeliams reikia, kaip jie tave vysis, jei benzino jiems isduoda dienai desimciai kilometru JuokiasiJuokiasiJuokiasi

kur cia tokiu pigiu bilietu dalina??? laimes kudikis…Cha chaCha chaCha cha

kaune gedimino prospekte prie takiosios neries Šypsenakas svarbiausia motomanas cbr is paskos vazevo ir zinojo kad stovi bet nesake ŠypsenaŠypsenaŠypsena

paduok i teisma…Juokiasi juokas juokais bet gerai kad papigiaja issisukaiGerai

reikejo is jo $$$ atsiimt Šypsena
j.k

ok, kita karta butinai pasiimsiu raudonas veleveles ir mojuosiu y salis jas, kai atsiplesi nuo manes ir vaziuosi mentams tiesiai y gleby NekaltasLaimingasKietasAngelas
Labas beje ten Donelaicio gatve, jei ka Mirkt

Na kolektyvas jus cia ir zbitkas kreciatCha chaCha chaCha chaJuokas juokais o vat man si savaite tokia kad noriu baisiai islekt o jau taip reikalai uzgriuvo kad neturiu kur detisŽliumbiaŽliumbiaNa nieko ketvirtadienio vakare tikrai lysiu lauk ir oiiiiiii tada jau laikykitesBaisuBaisuCha chaCha chaTaigi iki chebryts malonu jog tema palaikot susitiksim prie mc ar pasiskambinsim ikiKietasKietasKietas

nu pavarinejom siandien 370 km jauciuosi kaip suspardytas Šypsena

juokas juokais… man tai uzteko ir jusu jurbarko… sian kosinu… o plaukus pusvalandy bandziau issukuot Cha cha bet siaip smagu buvo, aciu kad pasiemet Bučkis

jo i vakara atsalo bet kaip offrauderiui pasibaige benzas nors pamatem kaip lietuvos kaimas velykas svencia Šypsena (ps ieskojom slangos benzui pertraukti , gavom tuscia treju devyneriu bonka ir laseline) Šypsena

O kas ten pas tave plaukuose liko šitaip įsitvirtines, kad sunku buvo net iššukuot?
MirktNekaltas

vejo gusis isiveles buvoŠypsenaCha chaJuokiasi

Va cia tai motomanai teko su lileikiu, cbr ir dar keletu palakiot na tiksliau pasivaikyt smagu buvo ypa minti kad kai neturi ka daryt reik rankena iki galo atsukti Cha chaCha chaCha cha Faini jus chebryte tik kad man va sunku vis nepavejuŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaBet luktelkit ateis diena oi ateis ir pavysiu vaKietasKietasgerai smagu kad esat kad KAUNA is mirties tasko judint bandotGeraiGeraiIKILabasLabas

blemba kad ne tie supisti mokslai Veee tai
sukciau rankena kiekviena diena Nustebęs
Nieko ateis vasara Taip

zvirblis isivele negi nematei? laikau dabar narveli… neatsigavo jis dar po tokios keliones mano plaukuose… zinai zvirbliai ne extremai

Liežuvis