Reikia 600ccm britvos nuo 96m. Kokios geriausia ieshkot?

Y bet YAMAHOS GENDA 100k DAZNIAU NEI KITI MOTOCIKLAI!

Nu taip taip, 100k

zinom mes tave ir tavo saltinius Cha cha

mano nuomone ir mano pazystamu beja 4 is ju turi yamahas aisku ne naujausias britvas o dragstara, virago ,fzr ir dar kaskoki tai va nei vienas pabreziu neij vienas nesake kad yamaha yra patikimas mocas kaip sako turintis dragstara tik vaizdas o taip tai viskas ant snargliu padaryta ir patikimumas hondu tai tikrai lenkia tas yamahas zymiai joms nebent su kawasakiais lygintis kur nuo suzukiu viskas nukopinta Labas

Jei tai senesni modeliai (zemiau 98 metu) pilnai sutinku kad gali taip buti.O jei dar kokie cioperiai tai grubiai tariant nezinoma zeme Šypsena

jo modeliai senesni nuo 86 iki 95 metu tik tas dragstaras 2000

kam cia reik 600cc britvos? http://motociklai.freeservers.com/photo2.html

jej domina parduodu 1999m kawasaki zx6r, fotos http://rellix.wtf.lt/ZX6R/

perdazyti nenori?

Y uzsimanei padirbeti? Juokiasi

kam reiks tas persidazys, gyvai visai kitaip atrodo, nes su lievu fotiku darytos foto…

Apie YAMAHAS ash cia neklausiu. Ash klausiu apie motociklusŠypsena Kai klausiu ka ish YAMAHU geriausia imt tai tada ir kalbekitPiktas. Dabar kalba eina apie normalius MOTOCIKLUS o ne YAMAHA klavesinus.

Paaiskinimui: pensininkas= penthauz Šypsena

penthauz> TAU niekas nieko ir nesake ok?

Kas ka nori tas ta sako.

As sakiau ar jis perdazyti nenori o ne as Šypsena

Tai niekas rimtai nieko ir nepasakeŠypsena Tik kertasi kzkokie interesaiKietas
Ei chebra, kokioms gamykloms atstovaujate?
Gal gali kas nors neshalishkai ka nors pasakyti? Alus

pirk CBR ir vsio Cha cha

arba honda ar suzuki ir taip aisku

sutinku Taip
va kiek pana vazinejo su mano sradu, tai nieko nesiskundeŠypsena (bet tiek ji ten ir vazinejo 1a,2a saiba ramiaiFlirtas)
GERA PRADZIA PUSE DARBO Labas Laimingas

Suzukiai tai ashtrus yra ashtrus, va hondos minkstesnes.Nzn kaip senesni, be tie naujieji gsxr’ai tai daugiau ziedui tinka negu miestui Šypsena Panoms as nerekomenduociau.