reikėtų vaikino...

nusipirk geriau zaisliuka nei gadink kitiems gyvenima Šypsenaaš negadinčiau.būčiau gera. TaipJup matem tokiu Mirkt ,manes i savo sarasa nerasyk as normaliai noriu gimtadieni atsvesti Šypsena geguze Šypsena

vienuoli, bijai, kad sudaužysiu tau Širdis ? Sudužusi širdis Cha cha

nu tai, kad ne mamu diena Juokiasi issiimk is kuprines istorijos vadoveli ir ji pasivartyk Cha cha

ai. px. istorijos egzo neišlaikiau. tai man neįdomu.

Zinoma bijau Šypsena geriau savo sirdute atiduodiu tai kuri ja saugos Šypsena ir myles Šypsena

Iki geguzes tai iki geguzes, gal taip ir geriau

tai aš tave gal ir įsimylėsiu Cha cha

Aha, išnaudos visokeriopai ir paliks Nekaltas

tai norėtum? Cha cha

Zinoma bijau Šypsena geriau savo sirdute atiduodiu tai kuri ja saugos Šypsena ir myles Šypsenatai aš tave gal ir įsimylėsiu Cha chaTas auksinis zodis GAL Šypsena labai seniai girdejau Šypsena Tu pati nezinai ko nori Šypsena jei labai reiktu vaikino iseitun i gatve,kluba,kavine ir rastum Šypsena

gal neidomi ir senamadiska pasirodysiu, bet pakentek be vaikino gi johaidi! (((;

Noreciau Drovus

Tas auksinis zodis GAL Šypsena labai seniai girdejau Šypsena Tu pati nezinai ko nori Šypsena jei labai reiktu vaikino iseitun i gatve,kluba,kavine ir rastum Šypsenanegraži esu.niekas nekabina Cha cha

kuleri, o kaipgi? tam ir ieškau Cha cha

neišeina Cha cha

Tas auksinis zodis GAL Šypsena labai seniai girdejau Šypsena Tu pati nezinai ko nori Šypsena jei labai reiktu vaikino iseitun i gatve,kluba,kavine ir rastum Šypsenanegraži esu.niekas nekabina Cha chaMan bent ne tavo grozio reikia o sielos Mirkt ir meiles Šypsena

parašyk savo biografija.patikrinsiu ar tinki. nu amžius, koks miestas, ką gyvenime veiki, koks hobis.

Be pinigų ar be sekso? Pavargęs

o neromantiškos tinka?

nugi ir be to ir be to.