reikalingas psichologiskai madingas patarimas (diskutuojam)

Labai ryškiai spalvotai rengiasi tik paaugliai ir vaikinai iki 25 metų. Manau, turėtum to nebijoti.
Solidesni vyrai nesirengia tomis labai intensyviomis spalvomis (nebent tai laisvalaikio rūbai), o renkasi pastelines daugiau.
O juoda spalva sendina.

tu čia šiaip belenką rašai, ar čia tavo nuomonė tokia?Cha cha nelabai supratau, kas čia tas taisykles nustatė, atliko tyrimus ir statistiškai paskaičiavo.

Pritariu tau 100% Šypsena dauguma vyru tiesiog maziau rupinasi savo isvaizda, nei merginos… bet tikrai ne visi ;]

Manau, čia nemažai tavo įsitikinimas/įsiteigimas pasidarbavo.
Pabandyk tiesiog keist požiūrį.

tai vienas is mano gyvenimo suku: "negali pakeisti padeties - keisk poziuri", taciau pats jo nlb sugebu laikytis…

oi man labai patinka daug spalvu, va tik raudonos negaliu pernesti.
Kazkaip net nuotaika paskaidreja kai apsirengiu spalvotai. Juk paziurekit kokia vaiku apranga ir kokia ju psichologine savijauta…o mes paskui surimtejam, tipo suaugam… fuIgnoruoju
Beja pastebejau kuo arciau pietu tuo spalvociau viskas(aplinka, zmoniu drabuziai) ir tuo linksmiau…Šypsena

Pasiskaityk kokios ale populiariosios psichologijos ar ką nors apie pasąmonės veiklą. Padeda, jei tuo tiki.

man reikejo palto.ieskojau medziagos,ziurejau,kad dabar ant bangos zurnaluose.
nusipirkau tai,ko turbut niekad nebuciau pirkusi-marga audini.tokie burbuliukai tamsiai violetiniame fone ( atrodo geriau,nei dabar isivaizduojate).susiradau patinkanti modeli.
palta jau turiu.pirmas dienas net nejauku buvo ji apsivilkti-klasikinis,nors iki siol devejau striukes ar ka kito jaunatvisko,margas-tokio visam mieste nera(panasiai ir norejau-kad tokio niekas neturetu),o dar margas,o siu metu klyksmas langeliai,o pas mane kazkokie burbuliukai.
o dabar jau viskas gerai.is pradziu kaip spektaklyje jauciaus- iseini i miesta vilkedama tuo paltu,grizti namo ir jautiesi tarsi issivadavus.sunku buvo.
viskam reikia laiko.
jei ilgiau pavaiksciosi ryskiais rubais,gal tau jie prilips.o ,beje, tau kuom juoda nepatinka?
nors as pati ne vieno rubo juodo neturiu,na,tik kelnes- i egzaminus ir laidotuves.

–Pradėk nešiot stringus Gerai (patoviai jausi, kad kažkas į Ignoruojuną sulindę ir nebus kada apie kitką galvot)…

p.s. - derink juodą su spalvotais. Jausies ir kietas ir liNXmas. Taip