reikalingas geras fotografas

ir be abejo pats kukliausias Šypsena

tikrai pats kukliausias Šypsena Šypsena Šypsena

Būtų čia studijinė nuotrauka, kuri tiesiog privalo būti tobula - tada taip, šitoks apsižioplinimas būtų nedovanotinas. Šiuo atveju - čia gatvėj pagautas akimirksnio momentas, fotografuota reportažiniu stilium. Tuo ji ir žavi. Toks momentas tetrunka dalį sekundės - geriau jau nuspaust mygtuką ir nufotografuot tokią nuotrauką, kuri gal ir nėra tobula, negu nenufotografuot nieko. Arba - persistengt darant “tobulas” nuotraukas ir pridaryt kelis šimtus nuotraukų, kuriose gal ir nebus nei vieno tokio “ne vietoj kyšančio stulpo”, bet nebus ir nieko idomaus, bus tik buki veidai reikšmingai žiūrintys į fotoaparatą.

Na, gal tiesiog turiu šiokį tokį jumoro jausmą. Kartais pademonstruoju jį fotografuodamas, kai kuriose nuotraukose public.fotki.com/lopata/v/ tai turėtų matytis, kai kada rašydamas bile ką.

nu cia jau kitas reikalas Gerai Šypsena

Na, didžioji dauguma vestuvių įvyksta būtent liepos ir rugpjūčio mėnesiais, todėl apdairesni žmonės fotografo ieškosi prieš pusę metų ir dar anksčiau - pavėlavę neturės iš ko rinktis, liks ir be limuzinų, ir be suknelių, ir be fotografų. Aš jau dabar turiu užsakymų rugpjūčio mėnesiui.

Gerai

Man ir reikia rugpjucio pabaigai, tai jau pries pora menesiu susiradau ir tai problemu buvo (dauguma jau uzimti).

nutai ar tinka?

cia kazkas specialiai uzkele ar vel tos nesamones daros ?

man atrodo kazkas specialiai ce padare

kas ka jums cia kelia? jus gal truputi paranojikai? Baisu

Laimingas

Sveiki, galime pasiulyti kokybiskas vestuviu nuotraukas. Fotografuotu patyres fotografas (apie 15m. dirbantis Lietuvoje). Kelis darbu pavyzdzius galite paziureti photographer.lt/gallery (dalyje “Musu darbu pavyzdziai” -> “Vestuves” Mirkt

ojei Noreciau As as noreciau savo vestuviu fotkiu tokiu, o jus brangej imat?

joo… fainos fotkes Šypsena

Netikiu.

kodel netiki?

todel kad jis netikintis

pasikele dazniausiai buna vestuviu fotografai. sudetinga su jais buna komunikuoti. tokiu atveju geriau gero spaudos fotografo pasieskoti.