Reikalinga specu nuomone apie Suzuki Katana 600

bishki darbo reikalauja? vyruti ziurek kad neatsistotu kokiu 5000 eur… Cha cha jai cia tas pats mataciklas tavo profaile

dont vori, su juo jau dirba, yra visos dalys, rankenos istiesintos ir t.t. liktu tik bakas sutvarkyt…

ie zujkiau ko tik dabar mane pazinai… sitiek laiko bangoj o tipo nematei… 100 metu! Bučkis Flirtas

klausimas: uz kiek dabar galima paimti nedauzta katana 600 kokiu 1994-1995m?? motomanai.lt vienas pardavineja uz 6800 Lt, cia kaina, mano manymu kosmine? Apakęs

tokiu metu katana turetu kainuot apie 5000 lt

realiai sezono pradzioij apie5500-6000 litu bet bukle turi buti l gera pvz rocklizard tikrai verta demesio katiusa nupirko uz 5gabalus su keliais litais, nes padroztu katiusu yra yr uz 4000lt , vienas kaune pardavinejo tikrai visai nebloga katiusa su barskancia grandine uz 4000lt nu grandine 300lt dar tepalai nu atsistotu kokia 4800 pora sezoni atmyniai ir pardavai uz kokia 1000 eur

nu pas katiusas 750 tas pats gikserinis motottoras tik su kitokiais velenais, aplamai gsxr-750 tepalinis yra zjb.

gsx-r 750 tepalinis ejo tik iki 92 metu iskur tu cia istraukiai 98 metus

tai kad as pas AB trinuos,ot koks mazas pasaulis Apkabinimas Labasgal cia nefludinam, privatais susirasysim Bučkis Gėlė Flirtas

ieskojau pirkti neseniai gsx-r 750, apie 90-92 metu, sunkiai sekesi Nekaltas

tai as nesuprantu, negi tokios mazos kainu zirkles tarp 1992 ir 2003 metu baiku? ar tie nauji tokie nenusiseke?

cia diskusija pasisuko tarp F ir R raides. man su f raide nemotociklas. aisku kitiem kurie megsta keliaut arba ramiai vazinetis arba pirmas sezonas tai aisku kad f geriau. paprasciausiai f ir r kitokia pasadke kitas charakteris visai skirtingi zaislai. o del nusisekimo tai viskas normaliai.

teisingu mocu nieks neparduoda Taip Taip Taip

thanks uz info o gal galit dar kas pasakyt kuriu lengvesne realizacija f ar r, kuriuos labiau perka? suprantu, kad jusu tarpe tai britvos vaiksto, o aplamai? kaip su “f” pardavimu, nebus problemu?

prie ko cia f ar r ,idomu butu paklausyt kas ka turi pries f4 ?

Nors pagaminimo metai ir 2003, bet katanos konstrukcija is esmes nesikeite nuo 1988 metu. Pasikeite tik plastmases. Nemanyk, kad nusipirkes 2003 katana, gausi paskutini technikos zodi.

nesakau kad f-4 blogas bet man labiau 600rr o dar labiau 900rr o 1000rr tai visai patika. paprasciausiai motca reikia rinktis pagal vaziavimo stiliu.

na plasmases plasmasem, o kaip paprasciausias nusedevejimas… tai tipo px ar 88 ar 03 taip iseina ir kaina ta pati… ir nelabai tikisi, kad nuo 88 metu jokiu modifikaciju nepadaryta… nu bet as toj srity zalias ir tik destau savo nuomene, no ofens

Modifikacijos nuo to laiko padarytos minimalios. Variklis tas pats kaip ir 1988, remas tas pats, pakaba ta pati, pagrindiniai dalykai visi tie patys. Tai nera motociklu kategorija, kuri tobulinama kas du metus

Nu nu Cha cha Cha cha 15 metu be pakeitimu Cha cha Cha cha Sakyciau labai vykes modelis tada Cha cha Cha cha