Reikalinga mergina vestuvems

Mielai padeciau, bet tomis dienomis kaip tik esu uzimta Nustebęs

O degtine gerti moki ??? Juokiasi

Va cia jau negerai Ne Reikia rasti laiko viskam, ypac merginai TaipJei para butu 36 val tai tada gal atrasciau laiko viskam, bet ka darysi Deja, para 24 val. taip kad per 24 PRIVALAI visur suspeti, nes paskui bus blogai ir dar sunkiau bus susirasti Moteris

nesakyk sito zodzio Žliumbia

Mielai padeciau, bet tomis dienomis kaip tik esu uzimta NustebęsNa va ir vel nepasiseke man Žliumbia

Kokio zodzio ???

Jei para butu 36 val tai tada gal atrasciau laiko viskam, bet ka darysi Deja, para 24 val. taip kad per 24 PRIVALAI visur suspeti, nes paskui bus blogai ir dar sunkiau bus susirasti Moteristai vat nors ir paveluotai, bet susimasciau, kad jau laikas kokia panele isitaisyti nes kai pasensiu tai jau tikrai niekam nebusiu reikalingas

degtine Veee

O kas, negerai buvo? Girtas Mirkt

ir suknute tau nelabai tiktu… O degtine gerti moki ??? Juokiasinesakyk sito zodzio ŽliumbiaKokio zodzio ???degtine VeeeTai turbut savaitgalis neblogas buvo Girtas jei vien tik nuo zodzio Veee darosi

negeriu

O degtine gerti moki ??? Juokiasinesakyk sito zodzio ŽliumbiaKokio zodzio ???degtine VeeeTai turbut savaitgalis neblogas buvo Girtas jei vien tik nuo zodzio Veee darosi patikek…

Tai saunuolis as ir jau koki pusmeti nebe vartojau Taurė

Tai negi taip visos ir sakysit, kad kaip tik ta savaitgali esat uzsiemusios ???

Siaip tai vaikino ne man reikia Ne mano drauge i pamerges kviecia Girtas Ir pabroli atsivesti liepia Pavargęs Pavargęs Pavargęs ir surask tu man Nustebęs 08.21…gal man vestuvese sudalyvaut? Drovus Girtas Cha cha

O kada draugei pagelbet reikia ??? Gal ka ir suderinsim… Laimingas

Jai vestuves po savaites Girtas (tai yra 08.28) Kazi kaip atsilygintumet tarpininkei? Drovus Girtas Liežuvis

nemanau kad geras sumanymas vestis nepazistama pana, taip pat kaip ir vaikina i kazkieno vestuves Nekaltasnejaugi jokios pazistamos neatsiras Šypsena

O tai labai gerai gaunas Gerai pirma pas mani sudalyvausim o poto pas drauge Šypsena O su tarpininke tai jau atsilyginsim, kaip ir sakiau skoloj neliksiu Kietas

Girtas Cha cha KietasAvansas 30 proc. Taip Nekaltas