Reikalinga dainininkė

nebutinai, mergaite!!!kartais gali nerealiai groti, bet visiskai netureti balso!!! Liežuvis

RAMAI AGNE GRYZTA KITA SAVAITE, MANAU JI TAU GAL VISAI IR TIKTU, ANKSCIAU GI KARTU DAINAVOT!!!

visam laikui gryzta? Šypsena jo Girtas ji tai stebuklas Taip

**

**

Juokiasiash seniau textuz kurdawau…sirgau rimawimoo liga…bet klausos tai manau wisai neturiu…noorz dainawau shulioz chore,bet taip nepatikoo Juokiasi

neatitinka 3-ias,NORIU DAINUOTI Liūdnas= Žliumbia

nebutina juk viska atitikt,tiesiog jei kurtum pati lyrika, tai butu ir idomiau ir lengviau man Šypsena gaila kad esi ish Kauno Liūdnas

dainuoju, kuriu, blah blah… Nekaltas bet tai galejai pasiulyt po kokiu 4-5metu… Cha cha tada buchiau gal sutikus… Cha cha

O ash ??? Siaip wonioj gerai padainuoju Gerai Kaimynai net ziurowus (mentus iskwiecia) Taip Nors kitu 4 nlb atitinku ypac 5 tai cia smulkmenos.Tai kaip priimsit ??? Drovus

Tai kad neatitinki sheshto punkto, be to nemoki normaliai bendraut ir per daug skaudzhiai reaguoji i kritika, kurios muzikos padangeje buna bele kiek Nekaltas

Sekmes jums Labas Gal ir pasisiulyciau, bet visu pirma rhyme’u rashyma seniai apleidau, o ir rashiau nlb kaip Nekaltas o ghalu ghale esu ish klaipedos Laimingas

Tai ka dar nesuradai tinkamos merginos?

pameni, turejai jau reikalu su kaunieciu vienu…ilgai kurybinis procesas neuztruko!!! Taip

vonia geraj Girtas ten akustika geriausia Cha cha priimu Kietas

Ne, o beto įrašams gali būt ir daugiau nei viena Moteris Šypsena

nasty shity hip hop Drovus

ramai, paimk mane atitinku tik apie eiliu kurima…bet kaip drauge pa *bliamba*u…be to si savaitgali chebra sake, kad kai prisigeriu nebebijau dainuot ir pasirodo turiu klausa ir gan gera balsa…tiesa pati sito neprisimenu… Drovus Girtas Nekaltas Pavargęs Flirtas

ten vietoj “bliamba u” turejo but “pa *bliamba*u”

blyn nesamones kazkokios vienaip rasau, kitaip parodo…supykau kasiu tuoj…krimst krimst…:a:E:A:E:A:E:A:E:A:E:A:E:A:E:A:E:A:E:A:E:A:E:A:E:A:E