reik pagalbos

Dar ziurint koks kaims, jei anas gaves nuo miesto, tai galima su vietiniais lakt Cha cha Kazkada kaimieciai pakviete varyt gert i kita kaima, sutikau, o ten alus 7.5 Girtas kritau pirmas po liepa, pinigine, pinigai, mob, pamaniau Labas Bet nieko, prasiciuchinau, viskas vietoje, tai tie “draugeliai” sake, kad kai suzinojo vietiniai, kad is Kauno, tai nedryso neivienas lyst Cha cha Po to siule vel varyt su jais ten pat, bet aciu ne, pamiegot galiu ir namie Cha cha

Jei padave i rankas tai prie ko cia tas pavedimas Cha chaBet ziuriu isnaglejo liaudis, su banditais nebesiskaito. Tevukas. Nu dabar kupe. Ne pats kupe o draugekis aisku, nu bet jus ten visi vienodi. Nu zodziu negeraj. Betvarke

nebus buivydiškių tvenkiniai?tinyurl.com/omstwye

mentai tegu iesko,po to patys teistumus gausit uz reketavima,tokie sukciai slidus reikalas

tai paliubomu į rankas padavė tuos 300eu Šypsena

is kauno, tai nedriso liest Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasibled pamatyciau trukusi gryba po krumu 7.5 prismeigusi, tai px nors ir is new yorko, ar tokyo jis butu, bet trubai, kasiliokui ragai butu, ir dar galva apmyzciau. Juokiasi

su tuo kaunu tai nusisnekejo ziauriai, nebent vaziavo su dashkiniais kokiais, ar agurkiniais siais laikais, tai tada kaniu jasna , kad nerushiojo. Kitu atveju kaimams px

cia viskas zaprasta- verbalinis bazaras nieko nereiskia, jei raspiskos nebuvo, o jos kaip supratau nebuvo. su lomu tokiam per makufeli, anas raso rasta i musarnia, eina BK 181 str- iki 8 metu. 181 str- traktuojamas kaip sunkus nusikaltimas, jokiu uslovkiu, ar laidavimu, o tik reali laisves atemimo bausme.

Tai gal kaunas kaime tarp savu, todel ir neliete? Nekaltas

nzn, nakciau, bet anskciau tai chebra atsiimdavo ir procentus tokiais budais. As abejoju ar sitas perekupas ar apskritai perekupas lektu menturon skustis.

Girtas Nu ka zinau, px man buvo, as miegojau, galejo isrengt. Atsikeles nieko neklausiau kas kaip, patys papasakojo kaip gerai buvo, kad buvau as Juokiasi Tai sakau, gal tas kaimas jau buvo uzsiroves ant Kauno kadaise, tai bijojo prasidet, nors realiai butume visi gave ir buciau sprukes zvirkeliu pas tetuka ant kluono kukciodamas Juokiasi

Man tik idomu, kas is to kad vieta fotkinimo atrastumet? Rafinuotas irgi prie kazkokiu rumu masinas fotkindavo, bet nereiskia, kad ten ir gyvena Cha cha

nezinau, as buvau pasimokes jaunystej, kad krysa pagavom, ismaudem ziema upelyje, per stubura ten jam su keliu pridauze, motoroleri paemem Juokiasi Juokiasi Juokiasi. parase anas zajava, tai ok manes neiozino. bet draugelis nu tik ciut ciut nesedo. Cha cha pamoka man visam gyvenimui. Geraicia sitam variante pazistamu reik ieskot musarnioj, nu ir minimum gera bonke mentui, kuris shito tyrimo imsis, kitaip bbs.

Drako, kita karta ziurek dar ir ispistas atsibusi po ta liepa. Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Prisimenu, mano nuotraukoje banginiai atpazino traktoriu, kuris vidury misku uzmiges amziams, o cia namo negali atpazinti Vau!

suzinojo, kad is kauno tai neliete Juokiasi cia tas pats kas suzinojo, kad vyra turi i jura isplaukes tai nepiso Juokiasi

tai ble, gal bumaznyke tik gandonas (1vnt) ir autiko taloneliai buvo, o mobilka alaus bonkoms atidarinet. Cha cha Cha cha Cha cha

300 euru ir teptis rankas “be mentu” nu nu gangsteriai Juokiasi

^ teisingai juokiasi.

Cia kaip pas mane i darba babce uzejo, pasiklausinejo kas per imone is kur, kai suzinojo, kad is Panevezio, tai sako: ooo, cia jau turbut banditu kazkokiu firma Cha cha