reik pagalbos del tatoo

nu ant… Drovus

nu kodėl aš apie tai ir pagalvojau Drovus O tau neatrodo, kad kai sulauksi tokio amžiaus, jau vienodai švies kas ten ir kaip atrodo…

hmz…

juk mes mokomi gyventi sia akimirka,tad nesivarginkime analizuodami kaip ir kur atrodys tatoo kai mums bus 70… tada tikrai ne isvaizda rupes…

As tai dariausi tatoo Vilniuje “Beuty for all season” salone, man labai patiko, nes jie man padare kokius 10 eskizi mano pasirinktai tatoo . . . o siaip man atrodo paradize.lt turetu buti keletas tatoo pavz.

na, paradizė, mano nuomone, gan lievoka įstaiga, nes ten, tai apskritai nemačiau man jokio dėmesio: daug klausiau, o atsakymai buvo: “taip” arba “na” Veee. taturuote susidomėjau ir užsimaniau prieš kokius 7-8 metus, perskaitęs žurnale straipsnį apie jas. buvau ir paradizej, ir dar gal poroje studijų, bet kaip priimamas potencialus ir gal net pastovus klientas, siūlyčiau tik “Ugnies Kaukę”. aišku, čia yra mano nuomonė Nekaltas

Ka tu nusisneki ir gasdini zmogu?? Ne As pasidariau tatoo salone,ir man reikejo tik tokiu tepalu ryte ir wakare tepti 10d.!ir wiskas!! Man net minties tokios nebuwo kad atsibostu… Tai kam tu darei ta tatoo,jei ji tau atsibodo? Veee Fui…