Reik auto

kai rasha pristate savo robota parodoj ar kokioj ten xuynioj, net analogov v mire - bicas aprengtas robokostiumu Cha cha

ble kawenska kovinė voverė Vau!

Darėns, man tai jų robotai tokie grynai iš fantastinių filmų, kur sukyla prieš žmones Cha chaHuntero, buvo dar Fiodoras prisegtas prie keturračio su kabliukais Cha cha

Xhatit pi5det, plaukiam ant lasisu Geraitalpix.lt/u/Nj1eiTc

kelis menesius tendencija nekinta, pora dienu maziau ir vel Apsvaigęskoronastop.lrv.lt/statistika-lietuvojeo medikai rimtai pasiryze grust zmones i darbus, vienam su teigiamu testu ir temperatura bande isaiskint, kad turi eit i darba, issiderejo nedarbinguma dar keliom dienom su grasinimais, kad jei dar bus temperatura, ves su greitaja i ligonine Cha cha gal simuliantus bando atmetyt

Rafi - visi sergantys? Juokiasi

Vakar serialą NEXT sužiūrėjau - kaip tik tie robotukai dalyvavo veiksme. Toks realus scenarijus, kad… Ufff

youtube.com/watch?v=y3RIHnK0_NEDarėns, va Baisus Cha cha

kur jie toki kuda rado kad tuo kostiumu aBrenkt? Cha chaidomu, ten pas juos nelaimingu aCitikimu buvo ? Nekaltas

Tai dar slaughterbots nematet gal video Šypsena 2017, sci-fi, bet kas galėtų paneigti kad jau tokių pilnai turi kokie kitajcai… siaip ar taip visa karyba juda link swarm drones modelio. Edit: 15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/dronai-vienas-pavo jingi ausiu-siuolaikinio-karo-ginklu-57-1429418vienas iš objektyvesnių straipsnių lt kalba

youtube.com/watch?v=0JJSlbtN1oQVisas “fiodorų” buketas Cha cha

Koste, žinau gi… Bet vistiek realus scenarijus.

vairas korone apsirgo kur cigarus vezdavo per siena man Blogai

tai vienas kita apkretet?

Black mirror irgi yra kelios serijos apie tech going rogue

nuo pasieniecio pasigavo kiek sake kur kysius eme. As senai pasveikes ofise dirbu Gerai

kokia ofiso kaina? Juokiasi

kaminske va toks: ibb.co/P9ZRW6H

atsiminiau aB passworda! BUvo registruota dar su one.lt (kaib senai) o one.lt nebeturi pasto tai teko su galva galvot kas man neiprasta visai.

nupirkta Ufff