Redhat 8 randa garso korta bet garso nera?

Tu aišku, viską padarei, kaip čia aprašyta?
http://www.alsa-project.org/alsa-doc/doc-php/template.php?company=VIA&
amp;card=&chip=via8233a&module=via82xx

siaip as irgi RH8 turiu be jokiu updat’u… tai va mano PCI kortos ALS4000 tai jis kaip ir neranda… bet turiu integruota AC97 (na mano Acorp sena motina tai turbut skyriasi chipai ir palaikimas patikimesnis gal) tai as tik BIOS’e padariau onBoard Sound Enable ir Linux kraunantis paklause ar sukonfiguruot nauja device…paspaudziau Configure ir viskas…tiesa man dar ilgokai neisejo garso ispest tiesiog kolonkes neperjungiau prie AC97Cha cha
Tai xmms groja daba mp3…aisku skamba baisiai… bet daug stipriau nei su ALS4000… noreciau ta PCI korta pajungt…tik va su kernelio perkompiliavimu hm…na baugokaŠypsena reikes klawst draugu dar kaip kaŠypsena Bet va toks klausimas… xmms groja o vat kai su cdp bandau AudioCD paleist tai laika skaicioja ir CD varto o garso ner… tai kas cia galetu buti? ar gal koki paprastesni playeri zinot vietoj cdp? tiesa nepabandziau per xmms jo paleistNekaltas tai gal…

Dariau atrodo viskas kaip priklauso bet dar va kai kurie niuansai su kuriais susiduriau…kai einu i reboot"a meta uzrasa:
"Can’t locate module sound-service-0-0"

O kai suinstaliuoju draiverius pries paleidziant ./alsaconf ismeta konsoleje uzrasa:
"Intel ICH soundcard not found or device busy
/lib/modules/2.4.18-14/kernel/sound/pei/snd intel8x0.o: init_module: No such device

Po to eina patarimas…
Hint: insmod errors can be caused by incorrect module parameters, including invalid IO or IRQ parameters.

So ash mastau gal cia rimtai problema biosuose pas mane Award bios, bet niekad nesu keites IO ir IRQ todel nesinori rizikuoti gal kas turit patarima. /Dev/null gal ka zinai situo klausimu? Nezinau nuo ko pradet, beje ar viska taip padariau kai parasyta tavo nuorodoje pasakysiu veliau, einu studijuot linka. Anyway aciu uz pagalba, gal kaip nors ishsispres viskasTaip

http://www.alsa-project.org/alsa-doc/doc-php/template.php?company=Avan
ce+Logic&card=ALS4000&chip=ALS4000&module=als4000

Nu ka rodos padariau kaip ten rashoma ir garso korta atrado ir atrado po komandos ./alsaconf
Taciau situacija toliau is esmes nepasikeite nes negaliu pakrauti alsamixer ivedu tokia komanda alsamixer o rasho command not found, siaip stai ka parase alsaconf:
Via 82xx Via Technologies, Inc. VT8233 AC Audio Controler (rev50) cia tipo tokia korta, toliau…
configuring snd-via82xx
Do you want to modify /etc/mudules.conf? spaudziu YES
tada ismeta
OK driver snd-via82xx is configured
Will prepare the card for playing now.
Now I 'll run "alsasound start", then I’ll use aumixer to raise the default volumes. You can change the volume later via a mixer programs such as alsamixer or gamix.

Tai vat nei vienas is siu mixeriu nepasileidzia ir problema isliko nepakitusi tik tiek kaip minejau randa garso korta. Kas gali atsakyt ka ne taip padariau ir kaip ispresti sita problem…Siaip kernelio pasiskaiciau perkompiliuot nereikia mano atveju, tai nors tiek gerai, bet jau 2 diena nesutvarkau garsoLiūdnas

Viska pasidariau, viska rodo ir aumix"a ir alsamixer ir garso korta randa bet garso vistiek nera, ir kas keisciausia uzeinu i aumix"a ir alsamixer"i nustatau ten garsa ant maximumo, persikraunu o ten po reboot’o vel viskas muted, ta prasme visi ekvalaizeriai ant O ribos. Nieko neikertu, chebra patarkit dar situo klausimu, gal tada baigsis pagaliau mano kancios…

Garsa pasigavo, kai aumix"e po visos instaliacijos nustaciau garsa nes buvo uzmutintas, bet kai persikraunu aumix"e vel viskas uzsimutina ir vel Linux’ai meta lentele "Error while initializing the sound driver: device/dev/dsp can"t be opened (No such device)"
Reikia vel ish naujo nustatyti garsa. Kaip padaryti kad nustatytas garsas uzsifiksuotu?

Tai vis delto alsa ar oss naudoji? Jei alsa, tada reikia kad alsa sustartuotu kai RH startuoja. redhat-config-services uždėk varna 5 runlevelyje ant alsa.