Reamonn

ir kokia nauda ish to funklubo? tipo visi susirinksit ir apie reamon kalbesit? ar labai smagu visiems parodyt ko klausaisi>?

Čia kalba turbūt ėjo apie oficialų Lietuvos fanklubą, o ne kokį neorganizuotą mėgėjų klubą. Bet daug darbų reiktų nudirbt, norint tai pasiekt. Anyway, prisidėčiau ir aš. Turiu šiek tiek patirties.

Cia mano ideja pries du metus buvo pasiulyta ŠypsenaDabar gyvenu saly, kur apie tokia grupe uzsiminus visi kraipo galvas NeNeturejau net galimybes juos gyvai pamatyti siemet Liūdnas

as irgi noreciau prisirasyti i si kluba… Mirkt

As taip pat Taip Šypsena

Myliurasykit mane #1 Myliu

jei ka galit ir mane i sarasiuka imest.

man irgi reamonn labai patinka,myliu jo dainas Myliu

oi reamonn nuostabi grupe man patinka wisos wisos ju dainos Šypsena ir star ir supergirl ir t.t. Šypsena prisidesiu wisom keturiom tikrai Šypsena Bučkis

Man patinka irgi Reamonn, bet nerandu niekur set me free dainos. Gal kas galit atsiųst į [email protected] ???Būsiu velniškai dėkingas. Kietas

liabai faina grupe… Myliu liabai patinka…ir koncertas ju labai fainas buvo… Drovus Laimingas

nu jau tikrai nieko blogo apie juos nepasakysi… Šypsena

as prisidesiu

jo sita daina ir tik tera pas juos gera Šypsena)

Joa.,as irgi prisideciau prie jusu,jei turit minciu Nekaltasnes siaip reamonn man labai labai patinka… Gerai Taip

Gerai

Sweetest Perfection… Nekaltas