Realybe

aš vėl plačiau- ne apie sapardą Cha cha aplamai, ES pinigų prispausdino, tik ne visos sferos prie jų tiesiogiai prieina

Nu ir zjbs kad užsilenks pinigų maišai. Kažkaip nenormalu kad eilinių žmonių algos po 800e, o nekurie po 8kg kur realiai pridėtinė vertė nekažką. Paimk tą pačią skandinaviją, ten minimali alga 2k, vidutinė kokie 5k. Tai ten vidutinis verslovas toli grazu 10x daugiau nevirina nei vidurkis.

Rafi, didelėje dalyje EU nekilnojamas turtas jaunimui sunkiai įperkamas, pas mus tik čia būdavo normalu iki 30-imt jau pirkti namą arba pirmą butą, nu iki 40-ies jau antrą imti nuomai Cha cha Panašu, kad mažės tokių turinčių po kelis variantus.

tai ir NT mokestis biškį apsunkins irgi tuos nuomotojus, žemins kartelę nuo kurios apmokestina

eu yra nuomos tradicijos, pas mus didžiausias % nuosavo. nes kai nėra tradicijos, tave nuomotojas bet kada išmeta lauk Šypsena

uzsienyje neperka tu butu, bet leidzia vartojimui zmones, o pas mus taupo, nes iprate gyvent nepritekliuje.

Šiaip pas mus nera priimta statyt bustus ir konkrečiai leist nuomai.pas mus nuomai leidzia dazniausiai trumpam ir privatas kur turi butuka lyčna. Pyst sumaste pardave.

kur pas tokia slyva junginejasi keleivio airbago pozicija?ibb.co/dg9HFjVdb dega indikatorius off prie liuko virsuj

Gal 5series.net/forums/attachments/e60-discussion-2/130372d13 29565 829-how-disable-rear-side-air-bags-20120218_114245.jpgArba1addicts.com/forums/attachment.php?attachmentid=56884 8&d=1 313879343

Gerai

greiciausia bus tas ant paneles sono, todel as jo ir neradau is vairuotojo vietos Juokiasi

tai parsivežėt slyvą pagaliau iš kawenskų? Linksmybės Cha cha Ką primutino?

Dingo komentas

jo, dingo nakčiaus komentaras apie traylinimus N55 Cha cha

Už kiek atidavė?

2011 260km siai dienaiibb.co/wsVnXrt stipriai nekalta 9.5st e 1.5 metu trinta lt gal ir poxyu… bet ble ji cia lt kol buvo tokia labai platoniska prieziura matos turejo… Cha chabiudzetas iki 13 buvo, tai gal prisikels ta slyva

foto aš tau nemokamai ištraukt galėjau, nebūtų reikėję ir carvertical pirkt. Su tokia rida ką aš žinau… Nekaltas

slIva is silainiu

N55 su 260kkm? Blyn, nu… Cha cha geriau profilaktines samatos net neskaiciuot

tai ir as jam fotkes surades buvau, tik gal ne tokias kokybiskas Cha cha sake po 6e mokejo uz tas ataskaitas. bled zinok va vel biski imirkes taip pavirsutiniskai buvau i ta lt masinu rinka, per ta laika ka jis vis numesdavo man pasitart- nixyuja nieko nera! kazka nupirkt cia pysdu pysda pysdoj yra