realybė jau čE

Saliarkes gali 5 litrus veziotis,kas isilieja i kokius 90km sikna suraukus su bet kokiu v6 Cha cha

facebook.com/TETEworkshop/videos/500654237103311/tete workshop Cha cha

Aš čia suprimityvintai parašiau Šypsena niekad gi nekrauni nuo 0->100% Šypsena10->80% 23min su 350kwh chargeriu. Kam įdomu detalesnė info čia:ev-database.org/car/1322/Tesla-Model-3-Performance#charge-tabl e

Tai ziurekim nuo pradziu, 200km kainuoja kaip su fura tuscia Cha cha ta startine kaina 88cnt tai jptmat

Nereikia važiuot ant 90km/h Cha chaSu žmona į Kauną lėkėm, 150km/h laikė visą laiką, tai pirmyn/atgal + kažkiek Kaune pasitrynėm ir dar ~100km likę buvo (ir išvažiavom su 90% batarkės). Tai iki klaipėdos turėtų no problem būt Cha chaBeje, pamenat kur žvengiau, kad Kaune turi išsiimt leidimą EV, nemokamam parkavimui? Tai pasirodo Vilniuje irgi reikia leidimą išsiimt Cha cha pusę metų žmona be leidimo parkavo ir negavo baudos Cha chaKaip suprantu pakeitė, nes nemokamas parkavimas yra tik pilnai elektra varomiem, o jei ten tie apsimetėliai plug-in, tai jiem nepriklauso nemokamas parkavimas

youtube.com/watch?v=xSWAuMxrfdwVa kaip atrodo realus galvos skausmas su krovimais kai tau reikia nuvaziuot 1000km, bet kai mes atsiliekam kokiu min. 10 metu, tai mums tas dar negresia Cha cha

fujima, tai leidimą išsiimt jau seniai reikėjo. Kiek girdėjau viena ausimi, tų električkų net netikrina leidimų, tipo užsimerkia rabatiagos kontrolieriai ir nebauduoja, lygiai taip pat kaip mentai dėl A juostų, nes ne visomis galima su EV važinėt Cha cha

Na aš buvau nustebęs, nes galvojau, kad Vilniuje užtenka EV numerių Cha cha

Bbz as kai is kaimo atvaziaves visada sabačinu kazkokia juosta kur nera masinu,paskui tik pamatau,kad kazkokiu nesamoniu pripiesta. 4+ ant dangos. Cha cha man patinka tos juostos 4+ Cha cha aisku ne specialiai vaziuoju,bet kai aCičiuchinu jau buna velu Cha cha tiksliau nebuna nieko Cha cha

Aš tai neretai važiuoju tomis juostomis specialiai, jei nėra visuomeninio transporto, kuriam trukdyčiau. Cha cha Ir nesuku plaučių niekaip. Cha cha

Ne pilietiški Piktas

Akademikas nusipirko teslą, ten realybė su krovimais matosi jo video Cha cha

Man su A juostomis dar patinka,kad pvz kai kur jos tik darbo dienomis. Tai savaitgaliais neretai per jas vienas su elektrickom vaziuoju, nes gi zmones tu zenklu neziuri Cha cha

dr002™, patikslink, kieno ta realybė čia? Cha cha

Del tu plug in tai ir as skaiciau, kad jiems leidimus neisduoda… bet tarp savivaldybiu ten skirtingai buvo, kaip dabar nezinau.Kaip suprantu kiekvienam mieste reikia atskirai issiimti dėl to nemokamo parkavimo leidimus. O va tokie kaip Chevrolet Volt ir BMW i3Rex atrodo gauna tuos leidimus nemokamam parkavimui, nors jie ir ant benzo vaziuoja batarkei issikrovus. Cha cha

jogailys, i3Rex ir Volt yra pilnai elektra varomi, o varikliukas veikia kaip generatorius ir krauna batarkę (kai išsikrauna iki tam tikro lygio), o ne pačią mašiną varo Laimingas

Vln gauna nemokama parkinga tik tie, kur dokuose elektra. Per A juostas gali visi EV vaziuot. Trakuose pvz su EV visais parkingas uz dyka.

ateitis tai paprasta - visi per nakti krausis namie (kas tures galimybe) ar ofisuose. pilni parkingai tu krovimo stoteliu bus, visokie pozeminiai ir ne tik

Yo!žas, nenoriu nieko ižeidineti Cha chaSu Rex idomiai, nuo 2018m nutraukta gamyba,tipo neatitinka EU jielologiniu viziju ir nera subsidijuojami. Nors realiai tie Rex logiskiausias ir yra EV.

Nežinau dėl REX, bet i3 man patinka. Susidėjau fotovoltus, bet naudotų elektryčkų kainos Baisus