Razvarkes

STATYTIS reikia i posuki, o ne kaip bobai pirma karta uz vairo issisketus vaziuot Cha chaKas per masina alhambra? Cia bajeris koks ar tikrai tokia yra? Cha cha

ir kas vercia su tuo vienaraciu tartartar birbintis ?

Kas is tu quattru, jei basanoskem apautos butu? Noreciau dabar dygliuotu tokiu oru

Bo atbirbinai pigiai ir nutrenkei ir pkj Valio ir dar visad kurias ir šiaip nelūžta Gerai ai, dar telpa kaip avily bičių Cha cha nu tik kad kaip grynas avilys ant sniego- belekas kažkoks Valio Bet ar nors vienas matė, kad per 3m beveik aš nors kartą būčiau dėjęs bangoj jį ir dar gyręs? Cha cha nenene, vaikai, šiukštu ant varnų!!

Paguglinau alhambra, pasirodo tikrai tokia yra, ford galaxis su seato zenkliuku Cha cha tokio sudo kaip uzseatintas fordas as irgi gedyciaus Cha cha tu man papasakok kaip fordai neluzta… Cha cha

nu ok, sitas praktiskas, o q kokia paskirtis siam pasauly tada ?

Pirma gaktaplauxis, tada sharabanas, tada seatas. Padariau reserča KietasReikia paguglint machadzma gandi, gal irgi paaiskes kad yra tokia masina Cha cha

Aš tai su priekiu varomu laivu ramus Cha cha padangos kokios buvo kai pirkau, tas pačias ir palikau. Nelabai ten jos jau, bet pratempsiu dar šią žiemą. Nei galo varomo, nei awd nenorėčiau, nes pilnas miestas kamerų, mentų, pilietiškų piliečių, tai klausimas kada laišką gaučiau su bauda Cha cha jau porą žiemų su galu varomu atvažinėjau, tai pirmais kartais dar tik kartais, kur atsargiai biški paskersuoji, paskui jau nebesusilaikau ir betkur betkada nesamones darau Cha cha

Ė, avilys yr šarano kaip nisano koks spoon nismo Kietas lęšiai, zenkos, criuzas, fortkės aliektra, multi vairas, 6šaibos ir žvėris 85kw po kapotu Valio Valio

Pikčiau, nu liurbiu muziejui, kad stovėtų ir dulkėtų Ufff Apsvaigęs

ubagsai, nu kam tu melOji …man rodos buvai inmetes savo avily pievoj tipo kaip zjb su Moteris atostogaut … Nekaltas

…o reinkarnuosis i nauja gyvenima kazachstano stepese.

is dulkes i dulkes, tiek anos tiek tu Nežinau

o tiesa, kokia jegaine to Nissan’o su ispanisku pavadinimu Primera, gal tikrai reik reikiama pagarba atiduoti, o as cia pievas rasineju Nekaltas

Yra tu graziu primeru, gr8autophoto.com/imgs/28450-tuning-nissan-primera-break-06.jpg. html#gal_post_28450_tuning-nissan-primera-break-06.jpgBet kai namuose virina spoilerius, tai taip i gaunas paskui Šypsena

1.7 dyzelis 45 kw sitojyoutu.be/aE0ddE7wLqU

ne, pas tave gi paprasta spuort versija, tie galingesni su 45 kw tik JDM rinkai ejo Taip bet liudniausia, taciau ir faktas, kad su ubagso puikiuoju SEAT aviliu lygiai eitum, gal ant maximalkes padarytum Mirkt tai kam tokia parodija cia deti?

Kad tu pavydetum Kietas jei nepavydetum, sudu nerasinetum Cha cha

lrytas.lt/gyvenimo-budas/seksas/2021/01/10/news/siulo-vien isus-vyresnio-amziaus-zmones-aprupinti-sekso-robotais-17808571/ Gerai Cha cha

tai cia nuo senu laiku taip, nes turejau kivika VTEC ir labai pavydejau, kad NX100 nupuciu pastoviai, o visada luzeriu su Nissanu svajojau but Gerai