ratuoti studentai

dar kai mokiausi VGTU tokios dideles problemos su avto pastatymu nebuvo, bet daba tai Apakęs nezinau kas cia dabar pasidare, gal studentai mokytis pradejo Cha cha, nes musu laikais rinkdavomes dazniausia tik i sesijas todel ir nebudavo problemu su avto pastatymu Juokiasi

na man kai reikia namie, sauleteky, pastatyt savo tacka, tai vakarais gana sudetingas reikalas, nes vietos tai ner jau apsciai.statai, milimetrovkem, bet jei pamatai, kad salia vieno ar kito ciuvo avto, kur tu matei kaip jie moka vairuot Nekaltas, tada begi is ten ir sunku rast vieta.

o siaip manau, verkia tie, kurie nieko nedaro.
o tie kurie daro ir neverkia.
ir nereikia cia det ant studentu ir ant mazdu Mirkt
kai turesim daugiau vaziuosim su kitkuo, o daba geai, kai rieda…
ir pakankamai patogiai rieda.

Dabar studentai ner tokie biedni kaip pries 20 metu nepamirskit o kiek mokomu vietu po 1700 uz semestra…o masina juk neprabanga maziau pragersi ir nusipirksi koki triperi,kiti gal is principo lochavozu(truliku) varineja

ka tu cia varai ant golfu ozi!!! Ignoruoju

MuuuahahahaCha chaCha cha
Cia tai gerai pasakytaGerai
Joooo, budavo laikai, kai mes savo auto dabartinej destytoju aikstelej laikydavom, nes ji ne tik kad neuzrakinta budavo, bet dar ir pustusteCha cha O dar atsimenu, kaip pora kartu po VGTU langais bliambaanulCha cha Tipo buvo gudus 96ieji, druzokas buvo gryzes is JAV, tai biski lyshnu kapeiku turejo, tai uzpirko mazda 626 coupe, 89metu, raudona, spoileriai, kozha rozha vse delaCha cha ir pora kartu iki univeros mane su ta mazda mestelejoKietas Na tai ka jus manot, tik islipdavau, tai iskart 1/2 visuMoteris mano budavo…Juokiasi

yra bmw su klisais, raxito issukiotais rataisJuokiasi

Na Kaune Zemkeje ir mashinu kaip prishikta, bet vietos pastatyt mashinai visad randuMirkt