Ratai

Tiatia turėjo tokį gaidį tik awd ir universalą Ufff supuvo iki dulkių, bet mačiau garaže bagažnikas aprudyjęs voluojas. Jei reik, pilkasdyzeliau, galiy sukalbėt paimt tau- razvarkinį bagažniką pasidarytai primerai Nekaltas Cha cha

Pilkasis, kur vielos gauni lidliniam kempui?

15min.lt/m/id/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/neitiketina-v akaro-avarija-vilniuje-sankryzoje-susidure-iskart-3-toyota-prius-autom obiliai-59-1431242?utm_campaign=15min_Gruodis&utm_medium=post&utm_sour ce=FacebookJabat Juokiasi primusai Apsvaigęs

didmiescio problemos Juokiasi

Šiauliuose pamatau primusa, nx suku belenkurn i griovi, kuo toliau nuo šitu Užsispyręs Cha cha

Prosai jau seniai skraidė kaip išprotėję. Bet kas jom yra, jeigu atvaro taksas toks prius, tai ble kažkokiais ***alais neša, kituose boltuose nebūna tokios smarvės

ir visi iki vieno dugnais kai zalia isiziebia Cha cha

Man tai tuose primusuose šlapiu šuniu smirda Taip

Bet tai ko jus i juos lipat ???

nu trulikai i Jonava nevazOja …

Brisiau, nu tipo aha. Issikvieti per etaxi koki tripanga, ilipi v diupel Girtas ties namais uzuodi šlapia šuni ir šokį lauk kaip šudu maišas besiritindamas iš primuso vaziuojancio Juokiasi

buvusi taboro visa fauna kur dar vizualiai nelabai supuvusi is isores db tuos priusus uzurpave.

tai jei ten na driebezgi Girtas ysiridenat i bolta tai gal cE tas variantas kaip aneGdote, kur bare barmenui sako: - plia, kazkoks alus kujovas, b*biu vanialina… Barmenas: -o jus pameginkit kita ranka gert …

Brisiau, o tu pabandyk pamoduliuot situacija. Dr blaivas su primusu po miesta gazuoja Cha chaJei rimtai, buna kad reikia kazkur nusigaut iki vietos, masina remonte. Belenkoks kaifas su busu, tiek visko pamatau, net iki vaikystes grįžtu prisiminimais. As po vln su busu dafyga pravazinejau pries metus, kosmoselis Girtas Taip

nu man tai busai kazkoks durdomas, nes vazinejau kai studentavau. Vaikystej visada praktiskai peshkomobiliu, o pradejus dirbt jau tevas ziguli dave Cha cha

Man labai pataisė galvoj prius taks xaxol edition realybė apie priusus visumoj Linksmybės realiai krykštauju kiek matau ką jie ant gatvių išdarinėja kaip senais laikais iš px nx naglai viskas serijos Girtas Gerai

xoxolai nepersijunge dar, kad pas mus ant kiekvieno kampo ibb.co/2vTYrNM Cha chapilaitej saligatvius xoxolai daro, matau juos kasdien tai paprikolinam. jie man i kokius indenus, ar dar kokius puslaukinius stepiu gyventojus panasus. Juokiasi

Čia mane vieną į Bangos home site su visai forumais numetinėja, ar ir kitiems vyksta? Cha cha

Ne viena tave.

Gerai kaip tik su VPN žaidžiau, jau galvojau, kad kažką prižaidžiau. Cha cha