Ratai Kekshin :))

Juliau, pasakok kaip darbo diena naujam darbe? naujam jobe dzobe Cha cha

Kai VGTU mokiaus, gyvenau 25 barake. Pagrinde sueidavau su birzieciais, tavo kaimynais ir siaulieciais taip pat is tavo auksto Cha cha netgi esam buteli gere Juokiasi

Woris> ai nx patylesiu geriau Juokiasi

esu nuleides ant veliuro tam golve ir pasakiau aktimelizuota Cha cha

Aaaa, žinau. Barako laikai Gerai, ble kartais pasiilgstu! Pažiūrėjau tavo profailą, manau, atsimenu aš tave irgi, o važiavai tai turbūt po fulės?

nu tai sakyk. tikiu, kad nesedi ofise ir negausi 3000, yra kaip yra, badmetis. pasakok.

DZiO Juokiasi Gerai o tada su leidimo medziaga gavai i veida?

Marcoza Taip as dar ir dabar budamas vilniuj aplankau saviskius, o laikai buvo Girtas Mano kambari barakas turbut gerai zinojo “Siauliu ambasada” JuokiasiWoris> Ant poperiaus vienas tukstantis pinigu Šypsena Lietuvisku ar ne cia jau mano reikalas Cha cha

mums siulo dali algos kazkokiais maisto talonais moket,uz kuriuos lietuviska produkcija galesim pirkti Juokiasiissiunte nemokamu atostogu,jau 3syki algas kerpa,dar plia talonus duos Juokiasi man smagu Apkabinimas

sie ratai mersui Mirkt

Aš jau seniai ten nebuvau. Idėja

beto cia ne keskin kt5 anie eina su dangteliais

dr> siandien vaziuoju is darbo, sustoju prie sviesoforo salia toks kaip tavo agordas, galvoju gal tu, paziuriu kariskis sedi Cha cha CGV numeris, gal svajaks?

jo, jau vos nesizegnoju, kad tik netektu gristi Pavargęs

ne ne svajaks,o siaip as niekados mieste su apranga nebunu,darbe persirengineju

cgv statoil [buvusioj shell] daznai matydavau, ten priekinis bamperis mandresnis Šypsena

aga su kazkokiu siupeliu baNperis,lyg ir galinis panasus. mano sunenas 21m sako,kad geriau airijoje prie konteinerio,nei cia siauliu “vaire” Nežinau

nezinau kaip cia toliau bus bet kol kas man ir lietuvoj gan neblogai Laimingas

Tai kad vairui jau kajukt kiek zinau, prades algas moket dviraciais Cha cha

julius>tevystes atostogos tave gelbeja Cha cha Mirkt