rastavkes

Rafis vel pries sistema eina Geraiteisingai ner cia ko zemes kirminu paniatkem gyventi, gyveni kaip nori, darai ka nori.

Rafi, viena dalis stogo bagazines 50eur Taip uztenka ir vienos del vaizdo Taip

suda nes ant sonu kaip turi but. o kas is galo vaziuos per lietu tai kosmaras bus

Tai burbulas sprogo, paniatkiu vergas disponuojantis 1lema euru vazineja su 2keur vertės masina? Nesueina galai. Su auskarų, bet ne piratas Juokiasi

dr, paro kur už 50eur gauti? NekaltasMixed, kodėl prieš sistemą? man visada atrodė gražiai išlindę ratai į išorę, nu ką aš kaltas kad pas mane kreivas skonis? Nekaltas reik klausyti tipo kiemo bernų, kurie sako kad taip negražu ir daryti taip, kaip gražu(ar teisinga) jiems? NekaltasRychka, lemo euru tikrai neturiu net visą nt išpardavus Ne

Įdomi logika. Tikslas parduot, bet potencialaus pirkėjo poreikiai paskutinėje vietoje. Pardavimų vadovo iš tavęs nesigaus. Realiai darai viską, kad neparsiduotų. Bet ką čia tėvą mokinsi, kaip vaikus gamint Šypsena

Rafi, viena dalis stogo bagazines 50eurTaip uztenka ir vienos del vaizdoTaip neuztenka, svilpia, reik butinai poros. buvau nusiemes kokiai savaitei, kad spalva sidabrine padarytu pagal pavyzdi.

Visų pirma, iš kur ištraukei kad tikslas yra parduot? Nekaltas aš jį ne pardavimui “dariau”. Visų antra, potencialus tokio taurego pirkejas, prašom į eterį Cha cha Beje, nesupratau kas trukdo parduot tokį tauregą? Lipdukai rline? - netikiu. Ratai su spaceriais - netikiu. Na gandonas gal ant kapoto, bet vėlgi, jį nuimti per 2min galima.

kam slėpt tą FNM919? Nekaltas

tu gal baik kliedėt. Dar kartą atsakau, rline nėra ant touareg 7l, o tu toliau savo nesamonę bandai įrodyt. Tau juodu ant balto guglej surasti, ar pats užčiaupsi savo čiuptuvus?

Kam? Ar kodėl? KietasJei tu žinai - vadinasi neslėpiu. Ne Cha chaA1 - už pidisą paimčiau ir vieną, arba tai už 100e dvigubas Taip

vakar perkraustėm staklyną iš nuomojamo į nuosavą, aplaistėm su rankų lenkimais ir snukin siūlymais Cha chadirektorius klaipedoj 1300 ir naujas mondeo, dirb neseniai direktorius panevėžy 1300 dirb toj pačioj firmoj dar neseniau vadybininks panevėžy 1000 LG mašinistas 1000 ,bet naftos magnatas reklamų kabintojas 900 , nelegaliai statybioras firmoj 800- 1300 statybioras ant savęs 0- 3000

Tai koks tavo tikslas tų pardavinėjamų auto, jei ne pardavimas? Ar iš neturėjimo ką veikt keli į autogidą?

vat o kas juokingiausia, ta pati firma, tos pačios pareigos, bet vilniuje būtų naujas pasatas ir alga 2,5 Tūsas Kietas

aš tą taurega nuo 2017m turiu Juokiasi ir jis pardavime, įdėtas pirmą ir vienintelį kartą prieš 2sav~

Man, tai kaip ir nesvarbu kiek tu jį turi. Mazdą irgi keli metai turi, bet tik kelias savaites pardavime, nes juk tyngi užsiimt Cha cha

Rafi, nors ir vadinasi Touareg individual, bet abviesas yra, ji paskui (2007) pervadino i R-line. Gali pazet, kaip atrodo ant pre-fl teisingas sport paketas:autoblog.com/2006/08/11/vw-individual-more-than-just- paint -and-wheels/?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS 8&guce_referrer_sig=AQAAAN3EpSFvAt5Xxg-KD9qc1t-cbqquUKhg52_JP6GL0ogXCV M_NQ_Sgn6-ZsZZLi8CIlwldGl6jYyZlnRn0L2-CqQbCwW2VvwC4PsbLpNaykrU-w4FsP_h VmwHpqfkPAE5eqnmEZ_enNYNI2_0j65iRYK7LWc9IhlhJdyu5_RjrbN9dar kazkoks limited edition, ant pre-fl:topspeed.com/cars/volkswagen/2007-volkswagen-touareg- exclu sive-edition-ar3117.html

Nu nesvarbu, bet pats pirmas mokyt tėva pi5t Cha chaMazda reikia užsiimt mirtinai, atsibodo ji jau man, nes negenda visiškai Pavargęs o šiaip mašina be dvasios, bet žmonai po taurego, sako mazda šimtą kartų geriau Cha cha Apakęssako mažesne, žvitresnė, lengvesnė, manevringesnė… Nekaltas

kaip dalyviai gydotes, planuojate gyditis nyuo corola viruso? Cha chaarteja link musu Nekaltasbit.ly/36S1nan

Rafi, skelbimai.