rashn prostitut

Sixeri - vel apsirashysi?

graboriau nepraeisi su tokeis bajereis Ne

Atsidariau tinderi, baaam pirma fotke 31m begemoc ir raso, kad nuotykiai nedomina…blia,rask dar kas su tavim nores i juos pasinert

graborius, su skilusiu stiklu pamirsk ta uz bet kokius pinigus Taip

Tindi rindi Juokiasi Cha cha

Ziurint koks ten skilimas, jei ten ‘zaibas’ skersai stiklo tai taip, bet jei kur kampuky , tai gali ir ‘nepamatyt’…

Kostia, ai ne tiesiog ziuriu kas gero laisvuju ir ne tik agentu rinkoje Juokiasi

dr, cia tipo is serijos- suderinau tacke, dabar reikia ir Moteris suderint- negi vaikas pats pirsta pakrutins Nekaltas

Dr, kad db smegenai pacukams gerai isplauti. Kada cia nete ziuriu nershia po begemoto fotke, mol- uzteks, baigesi tos nesamones, nebe tie laikai. kaulus tik sunys megsta. jiems ir srotai su priciepais jau Gerai. ziuriu patys delioja demotyvkes, ne tas batia, kas nuleido i visus galus, protingam vaikelis ne beda. Apsvaigęs Juokiasibandziau da paprotint, bet bibi te jau. Juokiasi Juokiasi Juokiasii toki agresyvus, uz savo ta xyunia ka jiems igyde shokineja Juokiasi

Užsės ant viršaus kokia girta vokietė prie marių ir teks mokintis vokiškas daineles vaikams pampersus nekeičiant. Prisijuokausi Cha cha

Nakciau, bbi žino, as cia teliuka veziau 3 nakties is 18 gimtadienio draugelio, tusinosi pirteleje, išėjo su pacanke, nu tipo reiketu irgi prikabint iki namu Cha cha blia bbd leliuks, jokia svinamatka Girtas Apkabinimas tikiuos isklaise mano replikas, kad jei parvesi Kiaulėkelsim ant saslykines Juokiasi

Jzhs, kad jei atvirai y nosirdzeij- niekada! as isvis nekertu, is kur pas seimyninius tiek laiko. man tam butu gaila SAVO laiko, cia jau grynai saves skriaudimas gautusi. man ir taip tu 24 paroj maza Apsvaigęs. net pamiegot sau neleidziu ilgiau. buna prisedu atsipust, ir izmienos, kad kelkis, aik, niexyi cia. Cha cha jei seima, dar i darba vaiksciot, cia mano akimis savo gyvenimo svaistymas NX

Dr, tai tu dzeukis jei taip. Paliubomu panetkes persiduoda. ciuju rimtai net ir bijotu kokia MOTERI su pricepais parsitempt Cha cha gal net pzdeljnt su tokiom vengia, nes tolko xyu. Juokiasi bet sakou ka pastebejau- nunai shita visa pilietiskiems pacukams stengiamasi ismusti is galvu.

Tai man tevas nuo vaikystes gyde, kad tipo pfiu nx pricepas, man tas pricepas kazkoks jau vaikui bunant baubas rag0tas atrode Juokiasi tai ir as gydau Juokiasi

pasakyk tą trulikui, ar gi jis nelaimingas?

O drakoniuks ka nelaimingas? Pricepas ir putukazz.

Realiai imt su pricepu yra belenkoks issukis. Esu sakes zmonai, jei tas bl butu ne mano, bbd kokia tu bebutum ok, tepciau nx slidės net neatsisukdamas Juokiasi as tam reikalui slabaks Nekaltas

o kodel slabaks? cia gi nu nx realiai ir yra, tik apie tai stumt db gi tipo nepadoru, kaip ir varyti ant kokiu pidoru, shaipytis is storu bobu, ir pan. da tarp tokiu kaij mes- naturalu tokie supratimai, o tie, kur Jus viens i kita tarpusavyje du pacukai 20 metu… Cha cha

Kodel, tu gal pabandyk Juokiasi maniski kai pzdulei gauna, nors nesako kad vuon nx, tu man te tiAtiA, eina i kambari usus nuleides ir ramiaks, o butu pricepinis, soktu i atlapus, sakytu tuoj prileks tiatia blablabla, o ryte jau ziurek reikia duot euru nike kedams…

ash tai dar viena xyune pastebejau- kaij dirbau servise, tai ten toki keli pageriantys mocnai, vis girdavos po savaitgalio tais srotais, ir mane gydydavo, kad ble ko tau tie srotai nelimpa, juk papisi ir zajabys. Cha cha net ir ieskodavo butent srotu su pricepais Juokiasi taij priejau isvados, kad daznas srotas dar ir nuvarytas labiau uz elementaria kurwa. Cha cha nes va toki ka gatovi prisneka, papisa, bet rimtai tai ir neziuri i jas. Juokiasi ne nu, aisku, yra gi ir netokiu… jau minetu Juokiasi